reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Coraz nas tu więcej 😄 ja około 7 kwietnia termin ale później się okaże, także dziewczyny będziemy mieć króliczki wielkanocne 😍🤭a i bombkami na choinke tegoroczna też będziemy 😂
jakos bardzo mnie cieszy perspektywa bycia w ciazy w swieta, bardzo lubie ten okres i mega bym chciala wytrwac do niego ❤️
 
Ja mam ogromną nadzieję, że wytrwam w tej ciąży, ale nie chce się za bardzo do 10-12 tygodnia w ogóle nastawiać.. od wczoraj trochę znowu zaczęło mnie boleć podbrzusze, ale śluz mam biały i jest go sporo, stąd moje wrażenie, że zaczynam krwawić.. mimo, że poroniłam tylko raz, strasznie mi to siadło i nie potrafię się cieszyć ciążą, bynajmniej nie w pierwszym trymestrze.

No, ale do wizyty 6 dni, biorę dupka, kwas foliowy, witamine d3 i mam nadzieję, że będzie dobrze.
u nas 36 zł. Zobacz może inne labo.
U mnie w diagnostyce 50zł w alabie 47, ale usługa pobrania kosztuje z roku na rok coraz więcej i już jest 10 zł. :/ Szczerze mówiąc nie chce mi się jeździć nigdzie dalej na badanie, bo często nie mam możliwości zostawić dzieci.
 
Ja już oddalam krew właśnie. Wynik za godzinę ☺️
O, szybko. To czekamy na wieści. :)
Też bym poszła, ale trochę mnie boli kieszeń wydawać co kilka dni ok 60 zł :(
U mnie 57 z pobraniem, ale ja nie latam i nie robię, za duży stres to czekanie na wynik, a potem sprawdzanie, czy dobry. Juz mi starczy, ze mnie tak ginka z tą pozamaciczna nastraszyła, bo nie widziała pecherzyka, wyslala na bete i okazało się, że beta 1600.
 
reklama
Do góry