reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Ja mam ogromną nadzieję, że wytrwam w tej ciąży, ale nie chce się za bardzo do 10-12 tygodnia w ogóle nastawiać.. od wczoraj trochę znowu zaczęło mnie boleć podbrzusze, ale śluz mam biały i jest go sporo, stąd moje wrażenie, że zaczynam krwawić.. mimo, że poroniłam tylko raz, strasznie mi to siadło i nie potrafię się cieszyć ciążą, bynajmniej nie w pierwszym trymestrze.

No, ale do wizyty 6 dni, biorę dupka, kwas foliowy, witamine d3 i mam nadzieję, że będzie dobrze.

U mnie w diagnostyce 50zł w alabie 47, ale usługa pobrania kosztuje z roku na rok coraz więcej i już jest 10 zł. :/ Szczerze mówiąc nie chce mi się jeździć nigdzie dalej na badanie, bo często nie mam możliwości zostawić dzieci.
Te bole tez miewałam, potem ustało a dzis znowu delikatnie wrocily. Mi się wydaje, że skoro tyle kobiet je ma to musi to być fizjologia. Wiadomo, że jeżeli są bardzo silne i krwawienie jest, to już co innego, ale takie od czasu do czasu ćmienie chyba jest normalne.
 
Te bole tez miewałam, potem ustało a dzis znowu delikatnie wrocily. Mi się wydaje, że skoro tyle kobiet je ma to musi to być fizjologia. Wiadomo, że jeżeli są bardzo silne i krwawienie jest, to już co innego, ale takie od czasu do czasu ćmienie chyba jest normalne.
rozumiem to. Ja poroniłam 4 razy. Wogole się nie cieszę aktualnie. W sumie to czekam kiedy się skończy tym razem....
 
Mam wyniki bety. Ktoś coś mówił o bliźniakach??🙈🙈🙈
 

Załączniki

  • Screenshot_20230804_160722_Chrome.jpg
    Screenshot_20230804_160722_Chrome.jpg
    276,8 KB · Wyświetleń: 112
reklama
Do góry