reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Ja się ostatnio tyle naczytalam o poronieniach, że któregoś dnia mówię do męża, że czuję, że jest coś nie tak i jakbym tylko czekała na krwawienie. Wczoraj mu mówię, se nigdy więcej ciąży bo tak fatalnie się czasami czuje a tu wieczorem to... Myślałam, że juz po dzidzi... Już to wiedziałam. Od samego poczatku czuje jakby coś było nie tak,.. I progesteron wiecznie za niski, i mamie się nie śniło że jestem w ciąży a serio kobieta ta prorocze sny... Mi kiedyś powiedział że śniło jej się że tata chodził za rękę w chłopcem i po jakim czasie wyszło, że będę miała chłopca. Mojej bratowej jak się dowiedziała o ciąży to jej się śniło że będę bliźniaczki ale widziała tylko jedna twarz, okazało się że to blizniaczki identyczne.
 
reklama
Ja się ostatnio tyle naczytalam o poronieniach, że któregoś dnia mówię do męża, że czuję, że jest coś nie tak i jakbym tylko czekała na krwawienie. Wczoraj mu mówię, se nigdy więcej ciąży bo tak fatalnie się czasami czuje a tu wieczorem to... Myślałam, że juz po dzidzi... Już to wiedziałam. Od samego poczatku czuje jakby coś było nie tak,.. I progesteron wiecznie za niski, i mamie się nie śniło że jestem w ciąży a serio kobieta ta prorocze sny... Mi kiedyś powiedział że śniło jej się że tata chodził za rękę w chłopcem i po jakim czasie wyszło, że będę miała chłopca. Mojej bratowej jak się dowiedziała o ciąży to jej się śniło że będę bliźniaczki ale widziała tylko jedna twarz, okazało się że to blizniaczki identyczne.
Nie możesz tak myśleć, serce bije, ryzyko poronienia z tygodnia na tydzień bardzo się zmniejsza, wszystko będzie dobrze 😉 krwawienia, a bardziej plamienia bardzo często zdarzają się w pierwszym trymestrze, w macicy i w pochwie wszystko teraz jest bardzo ukrwione i nabrzmiałe, bardzo łatwo coś może się uszkodzić np. podczas wkładania tam tabletek 🙃 ja w każdej ciąży i teraz też miewałam plamienia, krwawienie by mnie wystraszyło, ale lekarze wszystko sprawdzili i nie masz czym się martwić 😉
 
Ostatnia edycja:
Do góry