reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

Trochę jak bóle miesiączkowe ale takie rwanie? Rozrywanie? Raz z jednej raz z drugiej strony.Parenaście razy w ciągu dnia też odczuwam jakieś skurczyło.Generalnie jak się zdenerwuję to te objawy się nasilają.Biorę magneb6 2x2 od chyba 2 tygodni no i jak ten ból staje się bardziej dokuczliwy to posiłkuję się nospą 40mg
No ja podobnie. Takie coś skurczowego w macicy tez ale właśnie jak rozciągnie wszystko No coś jednak się zmienia.
Ja niestety nospy nie mogę ale magnez zwiększony.
 
reklama
czy możesz coś polecić do smarowania? Przyznam że nie smaruje ani piersi ani brzucha... Chyba już czas.

Kochana moja koleżanka zrobiła biust po dwóch ciążach. Nie zrobiła to dla rozmiaru bo ma bym powiedziała normalny ale właśnie dla.liftu i wygląda super. Więc w przyszłości nie ma co się zastanawiać jak tylko puszczają finanse. Trzeba też myśleć o sobie. ❤️
Krem mustela jest fajny,ale polecam Ci też kupić jakąś oliwkę właśnie dla kobiet w ciąży, troche odlać i uzupełnić mieszanką tych 5 olejków: ze słodkich migdałów,makadamia,arganowy ,grejpfrutowy i jojoba.Fajna jest też dzika róża i z kiełków pszenicy.Ja zamawiałam hurtowo na necie ,ale trochę za późno się za to wziełam i ważna jest systematyczność 😅 najlepiej 2 razy dziennie.Żadne bio oil do mnie nie przemawiają ze względu na wysokie miejsce parafiny w składzie 😂
 
nie wiem... Ja mam 4 stracone ciążę i w żadnej nie miałam objawów. Obawiam się że to też kiepsko wrozy mimo że jutro zaczynam 11 tydzień i na USG wszystko ok.

Ale biust bardzo mnie boli, bardzo się zmienił i wygląda ciazowo ☺️ tego się trzymam.

I poprostu myśli że jestem szczęściara która pierwszy trymestr przechodzi jakby nic się nie działo 🫣😂
No skoro bolą cycki to są objawy 😛
 
Cześć dziewczyny,
Melduję się z informacją, że lecą już skrzepy, mimo ketonalu czulam, jakby mi macica chciala wyjść przez szyjkę. 🙈 teraz znów tylko krew, pewnie do wtorku to już nie będzie co lyzeczkowac i wyjdzie na to, że mam to, co chciałam. :)
Co do biustu, tez w obu ciążach mialam silikonowy, taki twardy, nabity i wielki, a swój mam mały.
A co do rozstępów, nie smarowałam się niczym, a mój brzuch wygląda, jakbym nigdy nie rodziła. Koleżanki się smarowaly, a i tak maja, więc myślę, że to kwestia genów. 🤷‍♀️
 
Krem mustela jest fajny,ale polecam Ci też kupić jakąś oliwkę właśnie dla kobiet w ciąży, troche odlać i uzupełnić mieszanką tych 5 olejków: ze słodkich migdałów,makadamia,arganowy ,grejpfrutowy i jojoba.Fajna jest też dzika róża i z kiełków pszenicy.Ja zamawiałam hurtowo na necie ,ale trochę za późno się za to wziełam i ważna jest systematyczność 😅 najlepiej 2 razy dziennie.Żadne bio oil do mnie nie przemawiają ze względu na wysokie miejsce parafiny w składzie 😂
na mnie Mustela totalnie nie działa ale wiem ze sporo osób ją poleca wiec to pewnie kwestia tylko mnie.
Zamówiłam za to zestaw na cellublue dla kobiet w ciąży i wydaje się spoko - jest oliwka, krem na brzuch i jeszcze masażer na cellulit do ud :) ale tez myśle ze kiedyś trzeba będzie zrobić lifting. Ten piękny czas nie będzie wiecznie trwał
 
Cześć dziewczyny,
Melduję się z informacją, że lecą już skrzepy, mimo ketonalu czulam, jakby mi macica chciala wyjść przez szyjkę. 🙈 teraz znów tylko krew, pewnie do wtorku to już nie będzie co lyzeczkowac i wyjdzie na to, że mam to, co chciałam. :)
Co do biustu, tez w obu ciążach mialam silikonowy, taki twardy, nabity i wielki, a swój mam mały.
A co do rozstępów, nie smarowałam się niczym, a mój brzuch wygląda, jakbym nigdy nie rodziła. Koleżanki się smarowaly, a i tak maja, więc myślę, że to kwestia genów. 🤷‍♀️
dobrze ze tak postępuje, skrzepu to dobry objaw w tym przypadku. Przytulasy ogromne 😘
 
na mnie Mustela totalnie nie działa ale wiem ze sporo osób ją poleca wiec to pewnie kwestia tylko mnie.
Zamówiłam za to zestaw na cellublue dla kobiet w ciąży i wydaje się spoko - jest oliwka, krem na brzuch i jeszcze masażer na cellulit do ud :) ale tez myśle ze kiedyś trzeba będzie zrobić lifting. Ten piękny czas nie będzie wiecznie trwał
Wiesz , generalnie to chyba największy wpływ mają na to geny niestety 😓można się smarować,masować i wylewać na siebie tego tonę a rozstępy jeśli mają się pojawić to się pojawią🤷
Ale jak np zaczełam sie smarować olejkiem bu sajna to świeże rozstępy zaczeły znikać.polecam taką stronkę zróbsobiekrem tam jest mnóstwo wszystkiego i przy każdym produkcie mamy dokładny opis składu i zastosowania np takich olejków zimnotłoczonych.właśnie robię zamówienie 😁
 
Wiesz , generalnie to chyba największy wpływ mają na to geny niestety 😓można się smarować,masować i wylewać na siebie tego tonę a rozstępy jeśli mają się pojawić to się pojawią🤷
Ale jak np zaczełam sie smarować olejkiem bu sajna to świeże rozstępy zaczeły znikać.polecam taką stronkę zróbsobiekrem tam jest mnóstwo wszystkiego i przy każdym produkcie mamy dokładny opis składu i zastosowania np takich olejków zimnotłoczonych.właśnie robię zamówienie 😁
Trudno się nie zgodzić. Ja to wzięłam chyba głównie po to żeby sobie mówić ze „coś robię” ale nie nastawiam się na cuda ☺️
Ooo dzięki informacje z taką stroną. Nie byłam tego świadoma kompletnie.
 
reklama
Do góry