reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

Mam pytanie do dziewczyn które już rodziły. Czy w kolejnej ciąży brzuch zaokrągla Wam się szybciej?
Tak jak pisałam wyżej w tym tygodniu wkroczyłam w 9 tydzień i pojawił się brzuszek, ciąża 3. Już nie pamiętam jak w poprzedniej było, w pierwszej dość długo czekałam na pojawienie się brzuszka
Mi się już troszkę pojawia, nie wiem ile w tym wzdęć a ile dzidzi, ale rano też już coś tam widać.W pierwszej ciąży na pewno później się pojawił mimo, że byłam dużo szczuplejsza
 
reklama
Dzieci sa w spektrum, społecznie slabo, ale intelektualnie to są jak chodzace encyklopedie, choc wielu zagadnień nie są w stanie jeszcze zrozumieć. Są nieplacowkowe, beda w edukacji domowej, więc tym bardziej przyda się trzecie do kompletu, by było ich więcej. :)
Od samego kwasu nic mi nie jest, a od tych ciążowych umierałam na kolki jelitowe. A jakiś kwas polecasz konkretnie?
jeśli sam to x sollgara jest metylowany bardzo dobry. Brałam wcześniej. Zestaw jaki mam teraz ja to prenastart1 na zmianę z prenacare complete. Mam mutacje w genach wiec syntetyków kompletnie brac nie mogę.
 
Cześć, też mam wrażenie, że brzuch już rośnie, chociaż ja do szczupłych nie należę, ciążę mam 4, z każdą kolejną ciążą miałam większe dziecko, pierwsze 3300, potem 3770, a najmłodszy ważył 4kg. Ciekawe jak będzie teraz 😊
 
Cześć, też mam wrażenie, że brzuch już rośnie, chociaż ja do szczupłych nie należę, ciążę mam 4, z każdą kolejną ciążą miałam większe dziecko, pierwsze 3300, potem 3770, a najmłodszy ważył 4kg. Ciekawe jak będzie teraz 😊
Poruszałam już kiedyś ten temat. Pisałam że mam nadzieję że ta Reguła się u mnie nie sprawdzi, corka 3790 a syn 4060 😅
 
Ja rano mam płaski brzuch, gorzej wieczorem, wyglądam jak balon;) we wcześniejszych ciążach napewno w późniejszym tygodniu tak wyglądałam. Ale chyba w tej też najgorzej się czuje...mdłości, wymioty, zawroty głowy, bol brzucha, od kilku dni jakaś zgaga
 
Ja rano mam płaski brzuch, gorzej wieczorem, wyglądam jak balon;) we wcześniejszych ciążach napewno w późniejszym tygodniu tak wyglądałam. Ale chyba w tej też najgorzej się czuje...mdłości, wymioty, zawroty głowy, bol brzucha, od kilku dni jakaś zgaga
dokładnie mam tak samo, też teraz czuję się najgorzej. Może to kwestia wieku i różnych przebytych chorób..
 
Jestem po wizycie, niestety będę się z Wami żegnać 😭
Jelitowka zabiła naszego kropka.
Ciąża się cofa, serce już nie bije.
Nawet nie płacze, chyba sama nie mogę w to jeszcze uwierzyć.
Mam iść za tydzień na kontrolę i raczej po skierowanie do szpitala po lek na wywołanie poronienia.
Przez ten tydzień mam leki jeszcze brać, to będzie najgorszy tydzień jaki jestem w stanie sobie wyobrazić.
Jak jelitówka ? Mnie w nocy złapały silne bóle brzucha rozwolnienie… ale w rodzinie chorowali wiec jakaś grypa jelitowa i to może zagrażać ??
 
reklama
Do góry