reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

Mam pytanie do dziewczyn które już rodziły. Czy w kolejnej ciąży brzuch zaokrągla Wam się szybciej?
Tak jak pisałam wyżej w tym tygodniu wkroczyłam w 9 tydzień i pojawił się brzuszek, ciąża 3. Już nie pamiętam jak w poprzedniej było, w pierwszej dość długo czekałam na pojawienie się brzuszka
 
reklama
Cześć dziewczyny, jestem po wizycie, pecherzyk się zapada, ale od pecherzyka do szyjki mamy 5 cm różnych struktur, różnych, bo wszystko się rozwarstwilo, jest jakaś taka masa, która może byc płynem lub niczym ciekawym, ale może to być początek czegoś niedobrego. Wiec ona by wolała, aby samo się nie zluszczylo w domu, bo lepiej wyslac na histopatplogie, by wykluczyć zaśniad i coś tam, no i jutro mam zrobic morfologie, crp i badania krzepniecia, a we wtorek rano przyjechać i zrobi mi lyzeczkowanie w znieczuleniu podpajeczynowkowym. Przy okazji sprobuje na tyle dokładnie wszystko pousuwać, że istnieje duże prawdopodobieństwo, ze moje polipy już znikną, bo niestety histeroskopii do usuwania polipow nikt nie wykona w takim znieczuleniu, tylko pod narkoza, nwwet prywatnie probowalam. Wiec w sumie się cieszę, może te polipy odejdą w niepamięć. :) no i mamy z mezem konflikt, oboje dzieci maja po nim plus, więc musze mieć podana immunoglobuline. Takze we wtorek wszystko załatwię, a po przeprowadzce będziemy się starać o dzidziusia, już na spokojnie. :)
 
Mam pytanie do dziewczyn które już rodziły. Czy w kolejnej ciąży brzuch zaokrągla Wam się szybciej?
Tak jak pisałam wyżej w tym tygodniu wkroczyłam w 9 tydzień i pojawił się brzuszek, ciąża 3. Już nie pamiętam jak w poprzedniej było, w pierwszej dość długo czekałam na pojawienie się brzuszka
Ja mam tak turbo dziwnie bo rano jest płaski brzuch a nawet wręcz wklęsły a wieczorem robi się tak bardziej ciut okrągły tak jakby na dole.
Przy czym waga nadal 45,5. Dzisiaj się ważyłam a wczoraj naprawdę sporo pojadłam. Nie wiem o co chodzi.
To moja druga ciąża, pierwsza skończyła się w 6msc wiec nie wiem czy podchodzę pod tą kategorie.
 
Cześć dziewczyny, jestem po wizycie, pecherzyk się zapada, ale od pecherzyka do szyjki mamy 5 cm różnych struktur, różnych, bo wszystko się rozwarstwilo, jest jakaś taka masa, która może byc płynem lub niczym ciekawym, ale może to być początek czegoś niedobrego. Wiec ona by wolała, aby samo się nie zluszczylo w domu, bo lepiej wyslac na histopatplogie, by wykluczyć zaśniad i coś tam, no i jutro mam zrobic morfologie, crp i badania krzepniecia, a we wtorek rano przyjechać i zrobi mi lyzeczkowanie w znieczuleniu podpajeczynowkowym. Przy okazji sprobuje na tyle dokładnie wszystko pousuwać, że istnieje duże prawdopodobieństwo, ze moje polipy już znikną, bo niestety histeroskopii do usuwania polipow nikt nie wykona w takim znieczuleniu, tylko pod narkoza, nwwet prywatnie probowalam. Wiec w sumie się cieszę, może te polipy odejdą w niepamięć. :) no i mamy z mezem konflikt, oboje dzieci maja po nim plus, więc musze mieć podana immunoglobuline. Takze we wtorek wszystko załatwię, a po przeprowadzce będziemy się starać o dzidziusia, już na spokojnie. :)
cieszę się ze bylas na wizycie u tak kompetentnej osoby. Trzymamy wszystkie za Ciebie kciuki, informuj nas jak się czujesz i jak będziesz już po zabiegu. Będę ciepło o Tobie myśleć i trzymać kciuki.
 
cieszę się ze bylas na wizycie u tak kompetentnej osoby. Trzymamy wszystkie za Ciebie kciuki, informuj nas jak się czujesz i jak będziesz już po zabiegu. Będę ciepło o Tobie myśleć i trzymać kciuki.
Dziękuję, to bardzo mile. :) przyznaje, że czytam nadal wszystkie wasze posty i kibicuje Wam wszystkim. Miło widzieć, jak maluchy rosna. :) a moje dzieci pytają, kiedy tata da mi znowu plemniki, żeby znowu był dzidzius w brzuszku. 🙈
 
Dziękuję, to bardzo mile. :) przyznaje, że czytam nadal wszystkie wasze posty i kibicuje Wam wszystkim. Miło widzieć, jak maluchy rosna. :) a moje dzieci pytają, kiedy tata da mi znowu plemniki, żeby znowu był dzidzius w brzuszku. 🙈
niezłe masz dzieciaczki, śmiesznie to powiedziały ale zgodnie z prawda 😃 napewno szybciutko będziesz znów się cieszyc z kolejnej ciąży. Pamietaj zeby dalej suplementowac witaminki bo poronienie troszke osłabia organizm. Nie ma co przerywać zatem witamin
 
Hej dziewczyny, witam się po 5 dniach nieobecności 😅 nadrobiłam wszystkie posty, ale niestety przy takiej ilości wiadomości jakie napisałyście nie jestem w stanie odnieść się do wszystkiego. Moje moce przerobowe są zmniejszone 😅 ten tydzień był tak intensywny, że nawet nie wiem kiedy minął, ale cieszę się że już się kończy. Codziennie robiłam jakieś 400km samochodem żeby dostać się tam i z powrotem na praktyki. Na miejscu jestem jakieś 5h, mam opiekuna Anioła, Pani Alicja pracuje w przychodni już prawie 40 lat i jest naprawdę bardzo w porządku. Wczoraj dostalam od niej pyszne przetwory, marynowana paprykę i slodko-ostre ogórki w zalewie z orzechami włoskimi. PYCHA! Paprykę zjadłam już prawie całą, ogórki chyba chwile postoją 😅
Jest mi tylko przykro że tak mało widzę się z dziećmi i że muszą się też trochę pomęczyć, bo przez to wszystko lądują w żłobku I przedszkolu o 6.30 :/ a tydzień, zwłaszcza poniedziałek i wtorek mieliśmy z przygodami bo auto zeswirowalo i zawołało o olej, a w domu czajnik odmówił posłuszeństwa i co chwilę wywalało przez niego korki.

Modlę się tylko żeby Maluch wytrzymał ten intensywny czas, a do wizyty jeszcze prawie 3 tygodnie :/ dzisiaj sprobuje może pobawić się detektorem i zobaczyć czy coś już złapie w 9+3 🤔

Ściskam Was wszystkie mocno ❤️
Jaki masz detektor? Polecacie coś fajnego nie za miliony? Też planuje kupić 😄
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn które już rodziły. Czy w kolejnej ciąży brzuch zaokrągla Wam się szybciej?
Tak jak pisałam wyżej w tym tygodniu wkroczyłam w 9 tydzień i pojawił się brzuszek, ciąża 3. Już nie pamiętam jak w poprzedniej było, w pierwszej dość długo czekałam na pojawienie się brzuszka
W 1 ciąży było coś widać w 4 miesiącu dopiero. Teraz kończę 2 miesiąc i mam taki jak w 4 miesiącu 1 ciąży
 
Do góry