reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

Wspolczuje straty na takim etapie, to musiało być straszne. :(
Podchodzę do tego tak, że organizm powinien sam usunąć ciążę. Teraz praktykuje się natychmiastowe tabletki lub łyżeczkowania, ale to głównie dlatego, że kobiety chcą mieć to za sobą. Ja w ogole tak do trgo nie podchodzę. Czekam, jakbym czekała na okres, w ogole nie przeżywam tego jako straty, od początku wiedziałam, że nic z tego nie będzie i nie uważałam, że jestem w ciąży. Wiec wizyta w szpitalu wydaje mi się czymś abstrakcyjnym i nienaturalnym. No nie wiem, chciałabym poczekać i dać szansę naturze, tak jest najlepiej dla mnie.
Wiesz co, myśle ze każdej z nas tu zależy po prostu na tym żebyś myślała o swoim zdrowiu też. Pogadaj z lekarzem co on uważa o tym ale tak konkretnie. Teraz po fali zgonów ciężarnych pewnie podejdą do tego poważniej. Ja miałam taką sytuacje, że już było wiadomo że malutka nie przeżyje następnych dni a nikt nie chciał mi pomóc bo to było tuż po wyroku TK
Żadnego skierowania do szpitala mimo znajomości, miałam sobie czekać nie wiadomo na co. Dopiero, czystym przypadkiem trafiłam na moją obecną gin i ona pokierowała mnie gdzie trzeba było. Wiem ze dzieci są ważne ale pamiętajcie że nasze życie jest równie ważne ❤️
 
reklama
ten zabieg jest wykonywany w znieczuleniu ogólnym zwykle ale krótkim. Miejscowym chyba tez ale nie wiem. Właśnie jeśli chce się go uniknąć jak najszybciej po przykrej informacji powinno się w pierwszej kolejności być w szpitalu i wziąć tabletki dopochwowe i wtedy wiesz czy się oczyścisz sama czy nie, im szybciej tym większa szansa. Zabiegu nikt nie chce wiaodmo, ale trzymanie za długo tez tego wszystkiego tez niedobre. Trzymam kciuki za wizytę odzywaj się do nas po! 🫶
Ja byłam na duphastonie, więc myślę, że nie oczyściłoby się tak zaraz po, nawet jakbym dostała tabletki, poza tym jestem za natura, organizm musi sobie radzić sam, mój sobie zawsze radzi, nie biorę lekow, wyjątkiem są ciążę, nie ryzykuje zdrowiem i życiem dzieci, biore, co każą. Dlatego czekam i będę czekać jak najdłużej. Na pewno dam znać, co mi dr powie. Oby było wszystko dobrze, bo już coraz mocniej mnie macica boli, więc liczę na toż że wkrótce ruszy. :)
 
Ja byłam na duphastonie, więc myślę, że nie oczyściłoby się tak zaraz po, nawet jakbym dostała tabletki, poza tym jestem za natura, organizm musi sobie radzić sam, mój sobie zawsze radzi, nie biorę lekow, wyjątkiem są ciążę, nie ryzykuje zdrowiem i życiem dzieci, biore, co każą. Dlatego czekam i będę czekać jak najdłużej. Na pewno dam znać, co mi dr powie. Oby było wszystko dobrze, bo już coraz mocniej mnie macica boli, więc liczę na toż że wkrótce ruszy. :)
koniecznie skontroluj morfologię i crp i ob. Powinnaś jeśli będziesz dalej w domu.
 
Dziewczyny z racji że w pon mam dopiero 10+0 przesunęłam NIFTY na czwartek za sugestia Pani z TestDNA. WOGOLE polecam ich na Maxa. Bardzo mili i kompetentni ludzie. Badałam tam też materiał po poronieniu i byłam bardzo zadowolona.

Kiedy Wy planujecie NIFTY? KTOS TAK JAK JA MA WKROTCE? ☺️
ja mysle, ze na pierwszy tydzien pazdziernika zapisze sie na nifty.
Zapisalam ze tez na 12 pazdziernika do dentysty, zeby zrobic przeglad i naprawic ewentualnie to co trzeba. A jak u Was z kwestiami dentystycznymi? Wyleczylyscie zeby przed ciaza, albo czy w ogole idziecie do dentysty? Slyszalam ze to mega wazne, mam nadzieje, ze nie bede miala nic powaznego do naprawienia, zaden zab mnie nie boli jak na razie
 
ja mysle, ze na pierwszy tydzien pazdziernika zapisze sie na nifty.
Zapisalam ze tez na 12 pazdziernika do dentysty, zeby zrobic przeglad i naprawic ewentualnie to co trzeba. A jak u Was z kwestiami dentystycznymi? Wyleczylyscie zeby przed ciaza, albo czy w ogole idziecie do dentysty? Slyszalam ze to mega wazne, mam nadzieje, ze nie bede miala nic powaznego do naprawienia, zaden zab mnie nie boli jak na razie
ja wczoraj byłam na przeglądzie. Znalazła mały ubytek i wczoraj ogarnęła. Poza tym bez uwag.
 
reklama
ja mysle, ze na pierwszy tydzien pazdziernika zapisze sie na nifty.
Zapisalam ze tez na 12 pazdziernika do dentysty, zeby zrobic przeglad i naprawic ewentualnie to co trzeba. A jak u Was z kwestiami dentystycznymi? Wyleczylyscie zeby przed ciaza, albo czy w ogole idziecie do dentysty? Slyszalam ze to mega wazne, mam nadzieje, ze nie bede miala nic powaznego do naprawienia, zaden zab mnie nie boli jak na razie
Ja robiłam przegląd w kwietniu ale myślę, że pod koniec roku znowu się wybiorę albo na początku kolejnego :) z tego co pamiętam to w 2 trymestrze najchętniej leczą zęby jak trzeba dać znieczulenie😆
 
Do góry