reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

No najlepiej usg w domu mieć 😂 rozumiem to bo chce się wiedzieć czy jest dobrze, zwalszcza po przejściach. Nie jestem cierpliwa a tu tylko czas nic więcej nie wyjaśni jak tylko to
oj tak 🤣 chociaż ja w sumie bez przejść, pierwsza ciąża bez większych problemów, jedyna 'nieprawidlowosc' to że w 3 trymestrze córa na miesiąc stanęła z wagą i było podejrzenie hipotrofii, ale w końcu ruszyła i nadrobiła.
 
reklama
ma już 0,48 cm. Boje się zeby nie urósł za duży. W poprzedniej ciąży która niby wszystko Ok w 6+2 był 0,36cm, a w 7+4 już 0,80cm. Generalnie powyżej 0,70cm zazwyczaj zoltkowy wskazuje na wady genetyczne zarodka i kończy się złe wiec teraz się stsresuje zwłaszcza ze już ten wymiar wydaje się być wiekszy niż wtedy w podobnym czasie..
W 5+3 miałam ys 0,4 a w 8+3 0,63
W poprzedniej ciąży miałam ponad 0,7 i mocno się przestraszyłam, ale córka jest zdrowa 😉
 
wiem..staram sobie to mówić. Że przecież każda ciąża jest inna. Zaczyna od nowa. Że nie zawsze musi być źle. Zrobię w pierwszej kolejności prenatalne- podobno mam prawo do darmowych po wadach co mnie zaskoczyło i nifty. Mam nadzieję że rozwieją wszelkie wątpliwości. ❤️ a to już niedługo. Wg ostatniego usg jestem 9+3 patrząc chyba na wielkość zarodka a wg om jestem 8+5. Nie wiem który wynik brać pod uwagę pod nifty
Moja gin mówi ze liczy się ten pomiar z usg. I tego będę się trzymać. Ja Sanco robię za dwa tygodnie 🙄
 
reklama
Do góry