reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
ma już 0,48 cm. Boje się zeby nie urósł za duży. W poprzedniej ciąży która niby wszystko Ok w 6+2 był 0,36cm, a w 7+4 już 0,80cm. Generalnie powyżej 0,70cm zazwyczaj zoltkowy wskazuje na wady genetyczne zarodka i kończy się złe wiec teraz się stsresuje zwłaszcza ze już ten wymiar wydaje się być wiekszy niż wtedy w podobnym czasie..
a wstaw zdjęcie usg jak to u Ciebie wyglada? Jest sam zoltkowy czy jest już zarodek ?
 
Myślę, że dopóki prenatalne plus nifty nie dadzą niepokojących wyników to nie ma sensu naprawdę robić amniopunkcji. Oczywiście, że masz podstawy do panikowania ale pamiętaj, że wcale nie znaczy to że kolejna ciąża też będzie obarczona wadą...
wiem..staram sobie to mówić. Że przecież każda ciąża jest inna. Zaczyna od nowa. Że nie zawsze musi być źle. Zrobię w pierwszej kolejności prenatalne- podobno mam prawo do darmowych po wadach co mnie zaskoczyło i nifty. Mam nadzieję że rozwieją wszelkie wątpliwości. ❤️ a to już niedługo. Wg ostatniego usg jestem 9+3 patrząc chyba na wielkość zarodka a wg om jestem 8+5. Nie wiem który wynik brać pod uwagę pod nifty
 

Załączniki

  • AE5BEB0A-8F7B-48E9-B426-71A4D21F697C.jpeg
    AE5BEB0A-8F7B-48E9-B426-71A4D21F697C.jpeg
    5,3 KB · Wyświetleń: 54
wiem..staram sobie to mówić. Że przecież każda ciąża jest inna. Zaczyna od nowa. Że nie zawsze musi być źle. Zrobię w pierwszej kolejności prenatalne- podobno mam prawo do darmowych po wadach co mnie zaskoczyło i nifty. Mam nadzieję że rozwieją wszelkie wątpliwości. ❤️ a to już niedługo. Wg ostatniego usg jestem 9+3 patrząc chyba na wielkość zarodka a wg om jestem 8+5. Nie wiem który wynik brać pod uwagę pod nifty
bierze się z usg, ja jak robiłam prenatalne to się zapisałam z om i lekarka powiedziała ze lepiej zapisywać się z wyniku usg
 
reklama
Do góry