reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

tak widać wszystko ładnie. Ale jeszcze do 7mm jest daleko w sumie i na razie jest to norma. Ciężko stwierdzić jak to się skonczy ale trzymam kciuki żeby już większy nie rósł i żeby było ok. Kiedy masz kolejna wizytę ?
No tak ale już jest spory i wiekszy niż kiedyś w podobnym czasie. Mam nadzieje jednak ze nie urośnie jak wtedy… za 2 tyg wizytę mam ale prawdopobnie lekarz mnie wciśnie wcześniej w następny czwartek/piątek z uwagi na ten pecherzyk aby porownac jego wymiar. Moje ciąże są trudne obciążona jestem chorobami. Chciałabym aby wkoncu się udało.
 
reklama
No tak ale już jest spory i wiekszy niż kiedyś w podobnym czasie. Mam nadzieje jednak ze nie urośnie jak wtedy… za 2 tyg wizytę mam ale prawdopobnie lekarz mnie wciśnie wcześniej w następny czwartek/piątek z uwagi na ten pecherzyk aby porownac jego wymiar. Moje ciąże są trudne obciążona jestem chorobami. Chciałabym aby wkoncu się udało.
współczuje. U mnie pierwsza ciąża była spoko, na początku miałam tylko plamienia i musiałam się oszczędzać a tak to później jakoś to było. Teraz mam tez rewelacje i podejrzenie ciąży mnogiej, do tego słaba widoczność na usg nie wiadomo czemu bo wcześniej w pierwszej ciąży tego nie miałam
 
obecnie 7+0 wizyty miałam we wtorek i środę ( jedna prywatnie i druga na NFZ) zostaje pod stałą opieką na NFZ i kolejna dopiero 27.09 chociaż na USG najchętniej to bym chodziła co tydzień 😅
No najlepiej usg w domu mieć 😂 rozumiem to bo chce się wiedzieć czy jest dobrze, zwalszcza po przejściach. Nie jestem cierpliwa a tu tylko czas nic więcej nie wyjaśni jak tylko to
 
Dziewczyny chyba trochę panikuję, bo wczoraj lekarka powiedziała, że wszystko jest dobrze, a mnie dziś nie bolą piersi. Czy miałyście takie dni bez objawów? Przeczytałam ten post, w którym dzidziuś przestał się rozwijać w 5+5 i już świętuje 😭
Ja tak miałam i wszystko było ok
 
współczuje. U mnie pierwsza ciąża była spoko, na początku miałam tylko plamienia i musiałam się oszczędzać a tak to później jakoś to było. Teraz mam tez rewelacje i podejrzenie ciąży mnogiej, do tego słaba widoczność na usg nie wiadomo czemu bo wcześniej w pierwszej ciąży tego nie miałam
właśnie wole te lepsze usg. Tez w 1 ciąży nie wiedząc za wiele chodziłam do babeczki kiepski sprzęt był słabo wyraźne, potem druga i tez początek taki ale później trafiłam na lepszego lekarza z dobrym usg dzięki temu wiem o problemach z pęcherzykiem zoltkowym. W 1 nie wiem jaki był właśnie przez sprzęt. Teraz mam bardzo dobrego lekarza, certyfikaty i wiedza imponująca, nowoczesny sprzęt, ale przede wszystkim serdeczny i wiecznie uśmiechnięty i zawsze zainteresowany, szczerze nie wiem jak to robi bo nawet przyjmując do 24 w nocy , ba czasem 2 w nocy on tryska energia i wiecznie zainteresowany nie pospieszą (tak tak jest taki oblegany)
Na dobrym sprzęcie to szybciej tez widać wszystko.
 
Oj ja nie miałam, albo nie wiem ze miałam ;)
Malinovaa, witamy! Trzymam kciuki żeby się udało ❤️

Wiem co czujesz. Jedziemy na podobnym wózku :( moja gin właśnie do mnie napisała ze mój mąż na wizycie dzisiaj był mega szczęśliwy a ja ze wyglądam jak strzępek nerwów. Zrobiłam sobie szarlotke na rozluźnienie a potem planuje zakupy jakieś jesienne tylko żeby nie myśleć..
nie dziękuje 💗
 
reklama
Dziewczyny chyba trochę panikuję, bo wczoraj lekarka powiedziała, że wszystko jest dobrze, a mnie dziś nie bolą piersi. Czy miałyście takie dni bez objawów? Przeczytałam ten post, w którym dzidziuś przestał się rozwijać w 5+5 i już świętuje 😭
u mnie tez zanik objawow a za kilka dni wizyta i serduszko jest
 
Do góry