reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama

Załączniki

  • 24158698-56d7-4615-8271-0695c0934c2b.jpeg
    24158698-56d7-4615-8271-0695c0934c2b.jpeg
    45,9 KB · Wyświetleń: 54
nie wiem. Przyznam że sama też nie prosiłam o ten pomiar. A co Ciebie niepokoi w Twoim przypadku?
ma już 0,48 cm. Boje się zeby nie urósł za duży. W poprzedniej ciąży która niby wszystko Ok w 6+2 był 0,36cm, a w 7+4 już 0,80cm. Generalnie powyżej 0,70cm zazwyczaj zoltkowy wskazuje na wady genetyczne zarodka i kończy się złe wiec teraz się stsresuje zwłaszcza ze już ten wymiar wydaje się być wiekszy niż wtedy w podobnym czasie..
 
w poprzedniej ciąży moja lekarka krzywiła się nawet na nifty. Więc nie wiem za bardzo kto mógłby podejść do tematu poważnie i doradzić. Ja wogóle nie biorę pod uwagę nie robienia nifty. Zastanawiam się tylko czy robić coś jeszcze. Ja się panicznie boje wad genetycznych i oczywiście rozwojowych również. Ale po przebojach z wcześniejszymi trisomniami wydaje mi się że mam podstawy lekko panikować .
Myślę, że dopóki prenatalne plus nifty nie dadzą niepokojących wyników to nie ma sensu naprawdę robić amniopunkcji. Oczywiście, że masz podstawy do panikowania ale pamiętaj, że wcale nie znaczy to że kolejna ciąża też będzie obarczona wadą...
 
Cześć dziewczyny chciałam się przywitać z wami jako kwietniowa mama 2024 o ile się uda tym razem szczęśliwie, narazie jest Ok.
Odrazu mam do was pytanie czy miałyście pomiarki YS - pęcherzyka zoltkowego? Podzielcie się proszę jaki wymiar w którym tygodniu ciąży był u was
ja miałam 0,28 cm w 6+1
 
reklama
Do góry