reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Dziewczyny jak sobie radzicie z bólem głowy, zaraz chyba umrę
Rany, a myślałam, że ze mną jest coś nie tak 🤪
Też mnie boli głowa, nie cały czas, ale codziennie/dwa razy dziennie przez godzinę gdzieś. Nad brwiami, skronie i z tyłu. Ciśnienie aż zaczęłam mierzyć - książkowe, to nie to. I też trochę masuje, jak boli mocniej to Amol i smaruję.
Są dni, że wydaje mi się, że bolą mnie zęby, to pewnie ból promieniuje.
 
reklama
Rany, a myślałam, że ze mną jest coś nie tak 🤪
Też mnie boli głowa, nie cały czas, ale codziennie/dwa razy dziennie przez godzinę gdzieś. Nad brwiami, skronie i z tyłu. Ciśnienie aż zaczęłam mierzyć - książkowe, to nie to. I też trochę masuje, jak boli mocniej to Amol i smaruję.
Są dni, że wydaje mi się, że bolą mnie zęby, to pewnie ból promieniuje.
To najczęściej spowodowane jest, jak prawie wszystko w ciąży, hormonami 🤣 w ogóle to kilka lat temu zauważyłam, że często boli mnie głowa w okolicach miesiączki 😳 i odkryłam wtedy, że jest coś takiego jak migrena menstruacyjna, za którą też odpowiadają hormony 😵
 
Dziewczyny czy któraś z Was ma krwiaka i moze ma zdjęcie usg jak to wyglada na usg ?

Naczytałam się na temat tego mojego potencjalnego drugiego pęcherzyka ale takie nieregularne kształty i podobny wygląd przybierają właśnie krwiaki. Zastanawiam się czy to moze nie to skoro lekarz tez kazał mi brać tyle tych hormonów. Myśle tylko czemu mi nie powiedział ze to moze być krwiak. Chyba nie sadził ze bardziej zestresuje mnie ciąża mnoga niż krwiak.
 
Dziewczyny czy któraś z Was ma krwiaka i moze ma zdjęcie usg jak to wyglada na usg ?

Naczytałam się na temat tego mojego potencjalnego drugiego pęcherzyka ale takie nieregularne kształty i podobny wygląd przybierają właśnie krwiaki. Zastanawiam się czy to moze nie to skoro lekarz tez kazał mi brać tyle tych hormonów. Myśle tylko czemu mi nie powiedział ze to moze być krwiak. Chyba nie sadził ze bardziej zestresuje mnie ciąża mnoga niż krwiak.
krwiak wydaje mi się że ma inny kształt niż pęcherzyk.. ale myślę że nic nie wykminisz do następnego USG. Kiedy idziesz?
 
krwiak wydaje mi się że ma inny kształt niż pęcherzyk.. ale myślę że nic nie wykminisz do następnego USG. Kiedy idziesz?
w poniedziałek mam jeszcze do innego lekarza (wizyta z pakietu medycznego).
Szkoda ze nie mam zdjęcia ale to coś nie wyglądało raczej jak pęcherzyk bo miało takie nieregularne kształty. A pęcherzyk jest bardziej okrągły kub owalny
 
Dziewczyny czy któraś z Was ma krwiaka i moze ma zdjęcie usg jak to wyglada na usg ?

Naczytałam się na temat tego mojego potencjalnego drugiego pęcherzyka ale takie nieregularne kształty i podobny wygląd przybierają właśnie krwiaki. Zastanawiam się czy to moze nie to skoro lekarz tez kazał mi brać tyle tych hormonów. Myśle tylko czemu mi nie powiedział ze to moze być krwiak. Chyba nie sadził ze bardziej zestresuje mnie ciąża mnoga niż krwiak.
Wpisz sobie w Google i wejdź w grafikę. Jest mnóstwo takich zdjęć i każdy wyglada u każdego inaczej.
 

Załączniki

  • A458ED29-5442-4E56-80D7-88B611CBFD45.jpeg
    A458ED29-5442-4E56-80D7-88B611CBFD45.jpeg
    318,4 KB · Wyświetleń: 46
w poniedziałek mam jeszcze do innego lekarza (wizyta z pakietu medycznego).
Szkoda ze nie mam zdjęcia ale to coś nie wyglądało raczej jak pęcherzyk bo miało takie nieregularne kształty. A pęcherzyk jest bardziej okrągły kub owalny
może być tak źle pęcherzyk ma zły kształt i jest pęcherzykiem ale ten sam kształt świadczy że źle się rozwija albo już zapada.
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was ma krwiaka i moze ma zdjęcie usg jak to wyglada na usg ?

Naczytałam się na temat tego mojego potencjalnego drugiego pęcherzyka ale takie nieregularne kształty i podobny wygląd przybierają właśnie krwiaki. Zastanawiam się czy to moze nie to skoro lekarz tez kazał mi brać tyle tych hormonów. Myśle tylko czemu mi nie powiedział ze to moze być krwiak. Chyba nie sadził ze bardziej zestresuje mnie ciąża mnoga niż krwiak.
Ja mam teraz krwiaka i jak oglądam zdjęcia z usg z 6t4d to w ogóle nie mogę go znaleźć 🫣
Natomiast moja poprzednia ciąża na początku była mnoga i bez problemu można było odróżnić drugi pęcherzyk i krwiaka.
To podobno „taka moja uroda” ze przy zagnieżdżania zarodka robią mi się krwiaki.
 
Do góry