reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Cześć, ja to bym chciała bliźniaki, ale na wizycie 5+2 już widziałam 1 zarodek, więc nic z tego.
W rodzinie mam sporo bliźniaków, najbliżej to siostra, więc szanse były.
Ogarnęłam najmłodszemu buty do przedszkola, jeszcze cała wyprawka plastyczną, ale to można później.
Pogoda mnie też dobija, myślałam, że zrobię grilla na niedzielę, ale chyba nic z tego.
ja tydzień temu tez miałam tylko jeden pęcherzyk a teraz mam dwa wiec jak widać wszystko jest możliwe …
Tez myślałam ze ciąża mnoga mnie nie dotyczy.
Mam nadzieje ze to jednak jest coś innego niż drugie dziecko ale nie wiem nawet co może być mylone z drugim pęcherzykiem na tym etapie
 
reklama
Cześć, ja to bym chciała bliźniaki, ale na wizycie 5+2 już widziałam 1 zarodek, więc nic z tego.
W rodzinie mam sporo bliźniaków, najbliżej to siostra, więc szanse były.
Ogarnęłam najmłodszemu buty do przedszkola, jeszcze cała wyprawka plastyczną, ale to można później.
Pogoda mnie też dobija, myślałam, że zrobię grilla na niedzielę, ale chyba nic z tego.
no ja widzialam cień i pulsujaca jedna kropkę, ale tak naprawdę to nic nie było widać. Beta 3x ponad normę, ginka się śmiała, że może jednojajowe. Jutro się potwierdzi, że jest ten jeden i w sumie lepiej, by nic drugiego się nie ujawniło. Ciąża mogą przy przeprowadzce i rozbudowie domu, no nie widzę tego.
 
Jestem już po wizycie. Z usg dzisiaj 8+2 a z om 8+1. Mam być dopiero za miesiąc, 27.09 u mojej ginekolog a 28.09 mam prenatalne. Pani Doktor powiedziała że ciąża ma się świetnie, serduszko pięknie pracuje i wystawiła mi jeszcze skierowanie na morfologie i mocz. Tak więc trochę się uspokoiłam i zaczynam kolejne odliczanie 😅
 

Załączniki

  • 20230830_171741.jpg
    20230830_171741.jpg
    902,6 KB · Wyświetleń: 70
Jestem już po wizycie. Z usg dzisiaj 8+2 a z om 8+1. Mam być dopiero za miesiąc, 27.09 u mojej ginekolog a 28.09 mam prenatalne. Pani Doktor powiedziała że ciąża ma się świetnie, serduszko pięknie pracuje i wystawiła mi jeszcze skierowanie na morfologie i mocz. Tak więc trochę się uspokoiłam i zaczynam kolejne odliczanie 😅
super gratuluję 😍
 
a wiesz coś więcej ile kosztuje taki zabieg i jak w ogóle się na taki zabieg zakwalifikować ?
kwalifikacji nie mabo w Czechach to legalne. Więc trzeba w necie wpisać klinika aborcyjna Czechy. Jest ich mnóstwo i zapytać. Normalna kosztuje 2 tys. Ale to łyżeczkowanie. W Polsce możesz tylko tabletkami do 10 tyg koszt ok 500 zł ale wtedy usuwasz oba.

Ja bym na Twoim miejscu nie nakręcała się. Spokojnie poczekała do USG. Jest na tyle wcześnie że masz dużo opcji jeśli taka będzie Twoja decyzja.
 
Jestem już po wizycie. Z usg dzisiaj 8+2 a z om 8+1. Mam być dopiero za miesiąc, 27.09 u mojej ginekolog a 28.09 mam prenatalne. Pani Doktor powiedziała że ciąża ma się świetnie, serduszko pięknie pracuje i wystawiła mi jeszcze skierowanie na morfologie i mocz. Tak więc trochę się uspokoiłam i zaczynam kolejne odliczanie 😅
extra. Za pół godz moja kolej!
 
Jestem już po wizycie. Z usg dzisiaj 8+2 a z om 8+1. Mam być dopiero za miesiąc, 27.09 u mojej ginekolog a 28.09 mam prenatalne. Pani Doktor powiedziała że ciąża ma się świetnie, serduszko pięknie pracuje i wystawiła mi jeszcze skierowanie na morfologie i mocz. Tak więc trochę się uspokoiłam i zaczynam kolejne odliczanie 😅
tak wogóle bawiłaś się w metodę ramzi w ocenie płci?? Z tychzdjec dziewczyny wnioskują jaka płeć. Oczywiście z przymrużeniem oka ☺️
 
tak wogóle bawiłaś się w metodę ramzi w ocenie płci?? Z tychzdjec dziewczyny wnioskują jaka płeć. Oczywiście z przymrużeniem oka ☺️
Szczerze mówiąc pierwsze słyszę o tej metodzie. Ale szczerze mówiąc czuje się jak w pierwszej ciazy z której mam córeczkę. I objawy też stricte jak przy dziewczynce, plus ten nieszczęsny kalendarz chiński wnioskuję że kobitka a do tej pory też mi się to sprawdzało 😅
 
reklama
Szczerze mówiąc pierwsze słyszę o tej metodzie. Ale szczerze mówiąc czuje się jak w pierwszej ciazy z której mam córeczkę. I objawy też stricte jak przy dziewczynce, plus ten nieszczęsny kalendarz chiński wnioskuję że kobitka a do tej pory też mi się to sprawdzało 😅
ok to wg ramzi wychodzi Ci chłopak z tego co ogarnęłam tą metodę 🫣 ale wiadoma na tym etapie loteria.
 
Do góry