reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

mnie przy invitro lekarz zaproponował rozwiązanie takie żeby dać dwa zarodki i badać je w 11 tyg. Ze względu na 4 poronienia wynikające z chorób genetycznych gdyby w jednym wyszło że jest chory to Czesi mają rozwiązanie na takie sytuacje. Ale wiadomo kontrowersyjne i nie każdemu pasuje.
ja tez rozważam to kontrowersyjne rozwiązanie w przypadku gdy to się potwierdzi na 100 procent
 
reklama
ja tez rozważam to kontrowersyjne rozwiązanie w przypadku gdy to się potwierdzi na 100 procent
rozumiem. Jak coś to w Czechach jest możliwość pozostawienia jednego. Tak tylko mówię bo sama muszę rozważać każda opcje. Poprzednie ciąże chore genetycznie a na to nie jestem gotowa. Także totalnie rozumiem.
 
6 dni temu miałam jeden pusty pęcherzyk a teraz mam dwa o w jednym jest zarodek a w drugim nic. Nie wiem co myśleć i czuć. Jestem załamana po prostu. Jeśli to się potwierdzi to nie wiem co zrobię…
przepraszam ale nie rozumiem chyba. Były 2 pęcherzyki i z tego rozwinął się jeden zarodek tak? A drugi jest pusty? To ten pusty jak się nie rozwinie to się wchłonie i będzie ciąża pojedyncza tak?
 
Napisalam nie po polsku coś, w Krakowie mama z dzieckiem moze mieszkac w apartamencie przy szpitalu, warunek to donoszona ciaza 37+0. Może tam być maz i dzieci, może być kto chce. Apartament ma 25m2 i swoją kuchnie oraz lozko dla osoby towarzyszącej. Wiec to by nam załatwiło sprawę noclegów po przyjeździe na porod.
 
ja tez rozważam to kontrowersyjne rozwiązanie w przypadku gdy to się potwierdzi na 100 procent
poka, zdjęcie z usg, dobry sprzęt ma ten lekarz?
Być może niepotrzebny stres. Ja bym się zapisala na jutro lub piątek do jakiegoś gina prywatnie, z dobrym sprzętem, i niech obejrzy dokładnie, co się dzieje.
 
reklama
ja na wymioty się nastawiam za 2tyg 😂 w pierwszej ciąży tak zaczęłam i przez bite 3 miesiące..
No ja zaczęłam wtedy przy 6+0/1 i tak do końca kwietnia, 3 m-ce do porodu miałam spokój 🤣 a teraz też się w tym samym czasie zaczęły mdłości, ale bez codziennych wymiotów🤣 a wczoraj i dziś w ogóle null 😁😁
 
Do góry