reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
poka, zdjęcie z usg, dobry sprzęt ma ten lekarz?
Być może niepotrzebny stres. Ja bym się zapisala na jutro lub piątek do jakiegoś gina prywatnie, z dobrym sprzętem, i niech obejrzy dokładnie, co się dzieje.
nie mam zdjęcia, widziałam na ekranie. Nie wiem czy dobry sprzęt ale ogólnie u mnie jest jakaś słaba widoczność w tej ciąży. Musiałam się niezle nagimnastykować żeby lekarz cokolwiek zobaczył.
Nie wiem jakiej wielkości zarodek.
Dopiero za tydzien chyba się czegokolwiek dowiem
 
Cześć, ja to bym chciała bliźniaki, ale na wizycie 5+2 już widziałam 1 zarodek, więc nic z tego.
W rodzinie mam sporo bliźniaków, najbliżej to siostra, więc szanse były.
Ogarnęłam najmłodszemu buty do przedszkola, jeszcze cała wyprawka plastyczną, ale to można później.
Pogoda mnie też dobija, myślałam, że zrobię grilla na niedzielę, ale chyba nic z tego.
 
reklama
Cześć, ja to bym chciała bliźniaki, ale na wizycie 5+2 już widziałam 1 zarodek, więc nic z tego.
W rodzinie mam sporo bliźniaków, najbliżej to siostra, więc szanse były.
Ogarnęłam najmłodszemu buty do przedszkola, jeszcze cała wyprawka plastyczną, ale to można później.
Pogoda mnie też dobija, myślałam, że zrobię grilla na niedzielę, ale chyba nic z tego.
Trzymam kciuki żeby do niedzieli pogoda była piękna 😁
 
Do góry