reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

Dzień dobry 🙂
U nas będzie intensywny dzień - do 12 pracuję, jadę się odświeżyć i na 13:20 gin (jak sie uda to zahaczę optyka przed), po wizycie galop do domu i jedziemy z młodą do kardiologa a potem do liroja po drzwi 😀 po zakupach jakiś obiad w kfc albo maczku 😛 chyba bardziej przemawiają do mnie skrzydełka, ale dopiero co jedliśmy 🤣
Aaaaa i dziś mnie wyjątkowo nie mdli 🤣
 
reklama
a nie możesz zapisać się wcześniej? Jaki to sens stresować się cały miesiąc, gdy można sprawdzić, ze wszystko jest ok. :)
taki termin badania wyznaczył lekarz, będę wtedy w 12 tyg. co dla badania prenatalnego jest optymalne. Ostatnią wizytę miałam w ubiegły czwartek i było wszystko ok. A to co się dzieje to pewnie moje jakieś paranoje.
 
Nooo dlatego myślę, że @Ilona0485 nie powinna się bardzo stresowac
Pisałam do p dr która prowadziła moja poprzednia ciąże 9 lat temu, bo nie dawało mi spokoju i mi tak odp "pęcherzyk ciążowy w jamie macicy z pęcherzykiem żółtkowym z zarodkiem ale nie mogę powiedzieć czy żywym bo to tylko w trakcie wykonywania usg widać a nie na zdjęciu trzeba poczekać na akcję serca bo jeszcze jest za wcześnie"
 
Pisałam do p dr która prowadziła moja poprzednia ciąże 9 lat temu, bo nie dawało mi spokoju i mi tak odp "pęcherzyk ciążowy w jamie macicy z pęcherzykiem żółtkowym z zarodkiem ale nie mogę powiedzieć czy żywym bo to tylko w trakcie wykonywania usg widać a nie na zdjęciu trzeba poczekać na akcję serca bo jeszcze jest za wcześnie"
no właśnie. Widać gołym okiem. Ja bym zmieniła lekarza.
 
Jakie macie dolegliwości w pierwszym trymestrze? Ja mam straszne mdłości, odrzuciło mi kawę (jestem kawoszka 🤣) w ogóle nic nie mogę zjeść, kompletnie na nic nie mam apetytu. Dodatkowo piersi i brzuch jak balon.
 
Jakie macie dolegliwości w pierwszym trymestrze? Ja mam straszne mdłości, odrzuciło mi kawę (jestem kawoszka 🤣) w ogóle nic nie mogę zjeść, kompletnie na nic nie mam apetytu. Dodatkowo piersi i brzuch jak balon.
mniej wiecej to samo mam, ochlodzilo sie troche teraz, wiec mdlosci sie zmniejszyly i zaczelam jesc + zmeczenie caly czas :)
 
Pisałam do p dr która prowadziła moja poprzednia ciąże 9 lat temu, bo nie dawało mi spokoju i mi tak odp "pęcherzyk ciążowy w jamie macicy z pęcherzykiem żółtkowym z zarodkiem ale nie mogę powiedzieć czy żywym bo to tylko w trakcie wykonywania usg widać a nie na zdjęciu trzeba poczekać na akcję serca bo jeszcze jest za wcześnie"
Czyli miałam rację, że jeszcze może być za wcześnie :) kiedy masz kolejną wizytę?
 
reklama
Do góry