reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

Witajcie kochane.
Wg ostatniej miesiączki termin mam na 6.kwietnia
Byłam dzisiaj na. Usg i p. Dr mówi że narazie pusty pęcherzyk. Przepisała luteinę pod język i mam się pokazać 5 września. Mam strasznego stresa 😒
U mnie wyglądało na pierwszej wizycie wyglądało tak samo... Po 2 tygodniach było serduszko. Także musisz cierpliwie czekać. Też się mega stresowałam i mam to do dzisiaj
 
reklama
to troche dziwna praktyka tego diabetologa, dieta jest przy cukrzycy bardzo wazna, zwlaszcza ilosc i rodzaj weglowodanow, regularnosc posilkow …
ona to jakoś uzasadnila niestety nie pamiętam dokładnie. Ale z racji, że ja mam stan przed cukrzycowy i w ciąży wyszła ta cukrzyca powiedziała, że dieta odpada i insulina. Może to też chodzi o to, że moje cukry tylko na czczo były podwyższone?? Po posilku miałam bardzo ładne a miewałam w nocy spadki cukru ok 2-3 gdzie był ok 50 i budziłam się zlana zimnym potem z dusznosciami i dreszcz ami całego ciała.. Podobno w tych godz występują jakieś takie spadki cukru..
 
ona to jakoś uzasadnila niestety nie pamiętam dokładnie. Ale z racji, że ja mam stan przed cukrzycowy i w ciąży wyszła ta cukrzyca powiedziała, że dieta odpada i insulina. Może to też chodzi o to, że moje cukry tylko na czczo były podwyższone?? Po posilku miałam bardzo ładne a miewałam w nocy spadki cukru ok 2-3 gdzie był ok 50 i budziłam się zlana zimnym potem z dusznosciami i dreszcz ami całego ciała.. Podobno w tych godz występują jakieś takie spadki cukru..
no nie jestem ekspertem, ale jakos domyslnie cos mi nie pasuje w podejsciu tej lekarki, zwlaszcze ze kurcze jak mialas hipoglikemie w nocy to tym bardziej dieta cukrzycowa by sie przydala, bo ona przewiduje jedna duza kolacje i pozniej jeszcze jeden albo dwa male posilki tuz przed spaniem, zeby uniknac wlasnie hipoglikemii.
 
reklama
no nie jestem ekspertem, ale jakos domyslnie cos mi nie pasuje w podejsciu tej lekarki, zwlaszcze ze kurcze jak mialas hipoglikemie w nocy to tym bardziej dieta cukrzycowa by sie przydala, bo ona przewiduje jedna duza kolacje i pozniej jeszcze jeden albo dwa male posilki tuz przed spaniem, zeby uniknac wlasnie hipoglikemii.
U mnie też było to, że ja mało jadłam, wyborcze rzeczy, ponad 3 miesiące to praktycznie tylko wymiotowałam - 5kg miałam... Później jadłam malutkimi porcjami a często. Bo miałam trudności z jedzeniem a jak zjadłam ciut więcej to od razu 🤢. Więc obiad potrafiłam jeść ponad godzinę i kilkoma przerwami. Ale z tego co pamiętam to wieczorami jadłam, nawet późno w nocy. Nie mogłam dopuścić do głodu bo 🤢. Więc mi nawet trudno czasem było zmierzyć cukier 2h po posilku bo ja już po 1h musiałam coś zjeść....

Tak mi kazała, tak robiłam. Żadnego problemu z dzieckiem nie było. Ja przytyłam 6kg tylko.

Teraz też już się nastawiam na cukrzycę ale będę u innego diabetologa więc zobaczymy co on na to
 
Do góry