reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

U mnie też było to, że ja mało jadłam, wyborcze rzeczy, ponad 3 miesiące to praktycznie tylko wymiotowałam - 5kg miałam... Później jadłam malutkimi porcjami a często. Bo miałam trudności z jedzeniem a jak zjadłam ciut więcej to od razu 🤢. Więc obiad potrafiłam jeść ponad godzinę i kilkoma przerwami. Ale z tego co pamiętam to wieczorami jadłam, nawet późno w nocy. Nie mogłam dopuścić do głodu bo 🤢. Więc mi nawet trudno czasem było zmierzyć cukier 2h po posilku bo ja już po 1h musiałam coś zjeść....

Tak mi kazała, tak robiłam. Żadnego problemu z dzieckiem nie było. Ja przytyłam 6kg tylko.

Teraz też już się nastawiam na cukrzycę ale będę u innego diabetologa więc zobaczymy co on na to
no wlasnie jak mnie meczyly wymioty teraz to tez sie zastanawialam jak kurna te diete ogarnac przy takich objawach jak ja nie bylam w stanie nawet kawalka warzywa zjesc bo od razu mnie odrzucalo 😂😂
Spoczko, po prostu pierwszy raz slyszalam, zeby lekarz przy cukrzycy twierdzil, ze dieta jest niepotrzebna, bo tak naprawde jest podstawa czy to przy ciazowej czy przy ‚zwyklej’, bo to jest forma leczenia, ktora ma wyeliminowac czynniki powodujace nieprawidlowe wartosci glikemii.
Ciekawe co inny lekarz Ci powie, no jesli powie to samo co tamta to moze cos w tym jest, musze poczytac o tym
 
reklama
no wlasnie jak mnie meczyly wymioty teraz to tez sie zastanawialam jak kurna te diete ogarnac przy takich objawach jak ja nie bylam w stanie nawet kawalka warzywa zjesc bo od razu mnie odrzucalo 😂😂
Spoczko, po prostu pierwszy raz slyszalam, zeby lekarz przy cukrzycy twierdzil, ze dieta jest niepotrzebna, bo tak naprawde jest podstawa czy to przy ciazowej czy przy ‚zwyklej’, bo to jest forma leczenia, ktora ma wyeliminowac czynniki powodujace nieprawidlowe wartosci glikemii.
Ciekawe co inny lekarz Ci powie, no jesli powie to samo co tamta to moze cos w tym jest, musze poczytac o tym
pamiętam, że wtedy jak opisywałam to na forum to też dziewczyny były w szoku. A pamiętam dokładnie jak zapytalam lekarki o dietę to odp że w ciąży i tak mam dużo ograniczeń i po co dokładać. No wiadomo nie obrzeralam się tylko słodkim... Jadłam z rozsądkiem, dużo warzyw i owoców. Małymi porcjami i często. U mnie buły takie fale jedzeniowe. Njapierw tylko jogurty pozniej jogurty 🤢, później kiwi to życie, po czasie znowu 🤢, truskawki, nektatynki, marchewkę to mogłabym jeść cały czas. Chleb z pomidorem to przeważnie kolacja i śniadanie. To jedyne co jadłam całą ciążę
 
pamiętam, że wtedy jak opisywałam to na forum to też dziewczyny były w szoku. A pamiętam dokładnie jak zapytalam lekarki o dietę to odp że w ciąży i tak mam dużo ograniczeń i po co dokładać. No wiadomo nie obrzeralam się tylko słodkim... Jadłam z rozsądkiem, dużo warzyw i owoców. Małymi porcjami i często. U mnie buły takie fale jedzeniowe. Njapierw tylko jogurty pozniej jogurty 🤢, później kiwi to życie, po czasie znowu 🤢, truskawki, nektatynki, marchewkę to mogłabym jeść cały czas. Chleb z pomidorem to przeważnie kolacja i śniadanie. To jedyne co jadłam całą ciążę
no ja tez pierwszy raz slysze o takim podejsciu, ale najwazniejsze ze wszystko bylo ok, ciekawe co nowy lekarz Ci powie
 
Dzień dobry !
Jak po nocy ? Ja wczoraj już o 21 leżałam w łóżku. Jak M kładł córkę spać to się dodatkowo zdrzemnelam 30 minut 🤣 tego zdecydowanie mi było potrzeba. Dziś mam wizytę, juz nie mogę się doczekać. Mam nadzieję że będzie ok :)
u mnie tragiczna była ubiegła noc. Znów obudziłam się roztrzęsiona po śnie w którym lekarz oznajmia mi, że serduszko przestało bić 😞 jestem umówiona na kolejną wizytę dopiero na 22.09 będzie to już usg prenatalne. Nie wiem jak do tego czasu wytrzymam 😞
Ale nie będę wpędzać Was w zły nastrój, dlatego znikam na trochę z forum i spróbuję się pozbierać!
 
Ostatnia edycja:
Cześć,
U mnie nic nowego, mdłości cały czas, w czwartek mam wizytę u laryngologa, bo mam problem z zatokami i często zwykła infekcja kończy się antybiotykiem na zatoki. Normalnie biorę steryd do nosa, Cirrus i pectodrill, ale chyba nic z tego nie można, więc jadę, żeby jakoś przetrwać sezon chorobowy. Zobaczymy co mogę brać.
Wizytę u gina mam za tydzień, też nie mogę się doczekać.
Młody idzie w piątek do przedszkola, nie mogę się doczekać 😁
 
Cześć,
U mnie nic nowego, mdłości cały czas, w czwartek mam wizytę u laryngologa, bo mam problem z zatokami i często zwykła infekcja kończy się antybiotykiem na zatoki. Normalnie biorę steryd do nosa, Cirrus i pectodrill, ale chyba nic z tego nie można, więc jadę, żeby jakoś przetrwać sezon chorobowy. Zobaczymy co mogę brać.
Wizytę u gina mam za tydzień, też nie mogę się doczekać.
Młody idzie w piątek do przedszkola, nie mogę się doczekać 😁
no my w czwartek zaczynano adaptacje ! Jestem ciekawa jak moja mloda sobie poradzi. Ogolnie jest otwarta, szybko łapie kontakt, chociaż przy takiej ilości maluchów nie wiem jak to będzie 😅
 
reklama
u mnie tragiczna była ubiegła noc. Znów obudziłam się roztrzęsiona po śnie w którym lekarz oznajmia mi, że serduszko przestało bić 😞 jestem umówiona na kolejną wizytę dopiero na 22.09 będzie to już usg prenatalne. Nie wiem jak do tego czasu wytrzymam 😞
Ale nie będę wpędzać Was w zły nastrój, dlatego znikam na trochę z forum i spróbuję się pozbierać!
a nie możesz zapisać się wcześniej? Jaki to sens stresować się cały miesiąc, gdy można sprawdzić, ze wszystko jest ok. :)
 
Do góry