reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Co do supli to biorę chyba jak poprzedniczki :D Pregnę plus (z kwasem foliowym m.in) i Pregnę DHA.

Dziewczyny czy któraś orientowała się już w jakichś cudownych smarowidłach do ciała (przeciw rozstępom)? 😊 Może coś się zmieniło na rynku przez ostatnie dwa lata 🤪
 
reklama
,
Co do supli to biorę chyba jak poprzedniczki :D Pregnę plus (z kwasem foliowym m.in) i Pregnę DHA.

Dziewczyny czy któraś orientowała się już w jakichś cudownych smarowidłach do ciała (przeciw rozstępom)? 😊 Może coś się zmieniło na rynku przez ostatnie dwa lata 🤪
Szczerze mowiac to rozstępy to genetyka, w poprzedniej ciąży smarowalam chyba wszystkim co było dostępne na rynku i tak nabawiłam się rozstępów. Teraz nie będę z tym walczyć 😁 będę smarować moim. Ukochanym balsamem cethapil i tyle 😁
 
Co do supli to biorę chyba jak poprzedniczki :D Pregnę plus (z kwasem foliowym m.in) i Pregnę DHA.

Dziewczyny czy któraś orientowała się już w jakichś cudownych smarowidłach do ciała (przeciw rozstępom)? 😊 Może coś się zmieniło na rynku przez ostatnie dwa lata 🤪
Prawda, rozstępy to kwestia genetyki i predyspozycji do elastycznej skóry. Ja po dwóch ciążach mam tylko rozstępy na boczkach i to też nie jakieś głębokie. Wyszły mi w zasadzie dopiero przy pierwszym porodzie, bo całą ciążę brzuch był gładki. W drugiej ciąży te rozstępy po prostu poszły nieco wyżej, ale nowych nie przybyło. A ja raczej nie jestem z tych co dbają o rutynę i codzienne balsamowanie. 🤷 Za to moje piersi bardziej ucierpiały, mam dość spory biust a przy laktacji był jeszcze większy i niestety skóra nie wytrzymała. Jest dużo drobnych rozstępów, mimo, że mąż smarował. 😂
Ja biorę kwas foliowy, wit.d i acard.
 
Hej wszystkim! Z terminu miesiączki wychodzi termin 01.04 ;)
Jest to moja druga ciąża, pierwsza niestety pozamaciczna.
Wyniki bety to:
26.07 83,4
31.07 318,5
Mam nadzieję, że będzie dobrze ;)
Hej, w którym dniu cyklu robiłaś 1 betę?
Ja robiłam dzisiaj 30 dc (cykle zwykle 28-29 dni) i beta 63,6. Nie chciałam już powtarzać badania w czwartek, bo w sumie w pierwszej ciąży nawet nie robiłam tej bety, a teraz po tym wyniku trochę się zestresowałam.
Cykl mógł mi się tez przesunąć, bo byliśmy nad morzem wiec była zmiana klimatu.
Sama nie wiem.
 
reklama
Hej, w którym dniu cyklu robiłaś 1 betę?
Ja robiłam dzisiaj 30 dc (cykle zwykle 28-29 dni) i beta 63,6. Nie chciałam już powtarzać badania w czwartek, bo w sumie w pierwszej ciąży nawet nie robiłam tej bety, a teraz po tym wyniku trochę się zestresowałam.
Cykl mógł mi się tez przesunąć, bo byliśmy nad morzem wiec była zmiana klimatu.
Sama nie wiem.
Hej, pozwolę sobie odpowiedzieć :D mi w 30 dniu cyklu wyszła beta 30! Owulację miałam prawdopodobnie 15/07.
Zależy od owulacji i potem kiedy byla implantacja.
Ale skoro robiłaś już betę, to tylko na podstawie przyrostu sprawdza się czy wszystko jest w porządku. Także moim zdaniem warto powtórzyć dla świetego spokoju
 
Do góry