reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

@Marta_322332 Musimy być dobrej myśli! Napisałam też ze swojego punktu widzenia - poprzednia ciąża niepowikłana, książkowa (no poza tarczyca i cukrzyca…). Ale nie wykluczam robienia tych badań jakby - odpukać - coś w obrazie niepokoiło. Jakbym miała jakaś przeszłość to też na pewno bym robiła. Bardzo współczuję Ci przeżyć - też bym robiła. Człowiek zrobi wszystko, wszystkie najdroższe badania świata, żeby mieć zdrowe dziecko. Ciut więcej pewności.

Zwróćmy uwagę na to, że ilosc badań i procedur jest ogromna, a jakiś stres w tym oczekiwaniu na bobasa mamy zawsze.
Ciąża to taki worek bez dna, wiadomo że klient (czyli my) wykona wszystko i zapłaci ile będzie mógł. Rutynowo nie ma sensu tego robić, ale jak cokolwiek budzi niepokój, to się nie ma nad czym zastanawiać
Nodokładnie.
Plus ja miałam tez invitro więc ja się śmieje że żadna kwota już nie robo wrażenia :D
 
reklama
Cześć dziewczyny, długo się zastanawiałam czy się już tu udzielać ale razem raźniej ❤️ wczoraj nie dostałam @ więc zrobiłam test i wyszła blada druga kreska, dziś powtórzyłam z porannego moczu i wyszła tez blada ale bardziej wyraźna, dziś idę na betę o 17, dziś z om jest 4+0, owulacje miałam niby 16dc, dziś mój 29dc, termin na 9.04 wg om.. bolą mnie bardzo piersi, kłuje podbrzusze po prawej stronie, żadnego bólu jak na okres, i mam od soboty zawroty głowy które nie trwają non stop ale co jakiś czas mi się zakręci w głowie, ciekawa jestem bety bo słabe te kreski wychodzą, możliwe że owulacja się przesunęła i była później.. To moja pierwsza ciąża, milion myśli i pytań.. Gratuluję wszystkim kobietom z kreskami i życzę nudnych i spokojnych kolejnych miesięcy ❤️
 
Cześć dziewczyny, długo się zastanawiałam czy się już tu udzielać ale razem raźniej ❤️ wczoraj nie dostałam @ więc zrobiłam test i wyszła blada druga kreska, dziś powtórzyłam z porannego moczu i wyszła tez blada ale bardziej wyraźna, dziś idę na betę o 17, dziś z om jest 4+0, owulacje miałam niby 16dc, dziś mój 29dc, termin na 9.04 wg om.. bolą mnie bardzo piersi, kłuje podbrzusze po prawej stronie, żadnego bólu jak na okres, i mam od soboty zawroty głowy które nie trwają non stop ale co jakiś czas mi się zakręci w głowie, ciekawa jestem bety bo słabe te kreski wychodzą, możliwe że owulacja się przesunęła i była później.. To moja pierwsza ciąża, milion myśli i pytań.. Gratuluję wszystkim kobietom z kreskami i życzę nudnych i spokojnych kolejnych miesięcy ❤️
Super :) Daj znac jak beta, ja dziś może też podjadę sprawdzić.
Ostatnią robiłam tydzien temu. Wiem że się robi co 48 ale nie chce się nakręcać jak zawsze.
 
Dzięki dziewczyny trochę mnie uspokoiłyscie🥰
I staram się wierzyć że moje dziecko rozwija się prawidłowo!!!
Kochana mam podobnie, ze stresu wybudzam się nawet w nocy, to moja pierwsza ciąża czekam na wizyte u ginka jak na zbawienie więc jedynie co nam pozostaje to wytrwać w myśli ze choroby genetyczne się dużo mniej pojawiają niż zdrowe dzieciaczki, trzymaj się!!
 
Kochana mam podobnie, ze stresu wybudzam się nawet w nocy, to moja pierwsza ciąża czekam na wizyte u ginka jak na zbawienie więc jedynie co nam pozostaje to wytrwać w myśli ze choroby genetyczne się dużo mniej pojawiają niż zdrowe dzieciaczki, trzymaj się!!
Ja tak samo czekam na wizytę jak na zbawienie . A tu jeszcze całe 15 dni 🙄 Jutro idę na betę :)
 
reklama
Do góry