reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Tu jest moja kreska na teście o czułości 20. Dzień później robiłam betę i wynosiła 304, więc nie wiem od czego dokładnie to zależy. Myślę że kreską nie należy się aż tak sugerować. Najważniejsze jest potwierdzić ciążę betą i sprawdzić przyrost po 48-72h ☺️ moja gin kazała mi powtórzyć po kilku dniach i dać jej znać. Jutro będzie 48h ale nie mam jak iść z dwójką dzieci do labo, pójdę pojutrze jak mąż będzie miał wolne. 😄🫣
bo PINK to zło :) One wychodzą fatalnie. Najlepsze są facelle :)
 
reklama
Ale słyszałam też, że facelle mają kreskę fabryczną widoczną gołym okiem. Ja osobiście używałam wielu testów i pink mogę polecić, ale tylko strumieniowy. Płytkowe się źle wybarwiają i bardzo szybko żółkną.
Tak, ale to w przypadku cienia cienia. Jesli beta jest powyżej 10 to nie ma wątpliwości przy facelle jaka to kreska bo już jest bardzo widoczna.
 
Dziewczyny sporo piszecie, nie nadążam czytać 🙈🙈 w każdym razie dopadły mnie delikatne mdlosci, przespałam dzis do 12. Rano tylko zaprowadziłam córkę do żłobka. Czuję się mega ciazowo. Niestety jak poprzednio dopadła mnie cukrzyca. Ale jakoś przeżyje te 9 mcy. Chcialabym juz wizytę, a to dopiero za 8 dni😅😅 mam nadzieję, że wszystkie bety będą wielkie a kreseczki ciemnie. Przepraszam, że tak ogólnie odpisuje ale trzymam kciuki za każdą z nas.
Wlasnie robię zupe dyniowa i lecę niedługo po moja pyzunie❤️❤️ oby przezyc do wieczora i chrrrrr😴😴😁
 
Dziewczyny sporo piszecie, nie nadążam czytać 🙈🙈 w każdym razie dopadły mnie delikatne mdlosci, przespałam dzis do 12. Rano tylko zaprowadziłam córkę do żłobka. Czuję się mega ciazowo. Niestety jak poprzednio dopadła mnie cukrzyca. Ale jakoś przeżyje te 9 mcy. Chcialabym juz wizytę, a to dopiero za 8 dni😅😅 mam nadzieję, że wszystkie bety będą wielkie a kreseczki ciemnie. Przepraszam, że tak ogólnie odpisuje ale trzymam kciuki za każdą z nas.
Wlasnie robię zupe dyniowa i lecę niedługo po moja pyzunie❤️❤️ oby przezyc do wieczora i chrrrrr😴😴😁
hej z ciekawośći wiesz dokładnie który tc, ewent jaka beta?
U mnie objawów procz bolących piersi jak zwykle brak- z braku mdłości się ciesze bo muszę pracować, ale zastanawiam się czy na moim etapie juz są możliwe. Jestem 4+6. No i tak cukrzyca - już robiłas badania?
 
reklama
Dziewczyny a co ze śluzem ja od wczoraj mam wrażenie ze leci ze mnie jakby woda w dużej ilości, sprawdzalam ponoć to normalne organizm przeplukuje żeby zadme bakterie sie nie dostawały ale w takiej ilosci? 🤔🤔
 
Do góry