reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Mnie też wczoraj naszła ochota na tuńczyka z puszki, mimo ze na co dzień go nie jem :) wertowałam internet i doszłam do wniosku, że sporadycznie nie zaszkodzi. Myślę, że większym problemem byłaby surowa ryba. Także…dziś wjechała sałatka z tuńczykiem 🤪
 
Mnie też wczoraj naszła ochota na tuńczyka z puszki, mimo ze na co dzień go nie jem :) wertowałam internet i doszłam do wniosku, że sporadycznie nie zaszkodzi. Myślę, że większym problemem byłaby surowa ryba. Także…dziś wjechała sałatka z tuńczykiem 🤪
ja sobie jutro pozwolę na sałatkę z tuńczykiem, leży w tej puszce i się patrzy na mnie z półki 😂
 
haha ja myślę że nie ma co przesadzać. Ale zjadłam całą puszkę przyznaje 🫣😂
Mam chęć zrobić sałatkę do pracy, ale się teraz waham 🤣 mam jeszcze szynkę drobiową, ale kupioną w poniedziałek i nie wiem czy będzie jeszcze dobra... co prawda w pudełku, ale jutro będzie tydzień i nie bardzo mnie cieszy wizja ewentualnego przelecenia 🤣🤣
 
Mam chęć zrobić sałatkę do pracy, ale się teraz waham 🤣 mam jeszcze szynkę drobiową, ale kupioną w poniedziałek i nie wiem czy będzie jeszcze dobra... co prawda w pudełku, ale jutro będzie tydzień i nie bardzo mnie cieszy wizja ewentualnego przelecenia 🤣🤣
zależy w jaki stanie się kupiło..
Ja miała. Robić krokiety do pracy, ale stwierdzam że zajadę rano do Lidla i coś kupię 😂
 
reklama
Do góry