reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Widzicie. Z tej perspektywy jest płaski i podłużny.
Oglądając to zdjęcie USG przypomniało. Mi się że mój pęcherzyk wyglądał całkiem Podobnie (ciąża 5 lat temu) i wszystko było ideolo
Tylko twoje usg jakby przybliżone
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-08-18-17-06-07-212_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2023-08-18-17-06-07-212_com.google.android.apps.photos.jpg
    208,3 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Dzień dobry kochane, u mnie dramat tak mnie mdli ze nie umiem funkcjonować, musiałam poprosić o urlop w pracy ale cos czuje ze w pon pójdę na zwolnienie, ttm bardziej ze pracuje w sklepie gdzie soe dźwiga tony towaru a co sie schylam to 🤮myślałam ze przynajmniej jesscze miesiąc popracuje ale niestety 🥺
Ja też pracuje w sklepie ale w Belgii do 6 miesiąca ciąży trzeba pracować chyba że są wskazania aby wcześniej iść na zwolnienie, ja akurat mało na sklepie pracuje a stoję na info balie chociaż fizycznej pracy tam też sporo mam ale jeszcze nikt nie wie o ciąży
 
U mnie do wizyty jeszcze równo 13 dni 🥴 dziś wg apki 6+4, żadnych mdlosci czy zachcianek, ból piersi przy dotyku i chodzeniu, zaparcia dalej mam, zawroty przeszły, brzuch wzdęty piersi powiększone i tak o.. Czekam na tą wizytę a czas się dłuży okropnie :c
 
reklama
Ja juz po. Dostalam duphaston, na usg ledwo było coś widać ale pomiar zgadza się mniej więcej z tym co wychodzi z om bo dzisiaj wg aplikacji wypada mi 6+3. Kolejna wizyta za 2 tygodnie. Nie wiem czemu cały czas martwię się ze coś będzie nie tak i nie potrafię sobie przetłumaczyć zeby sie ogarnąć :( tak jak ktoras z Was napisala, że skoro poprzednie ciążę były ok to ile można mieć tego szczęścia w życiu... no nic, teraz odliczanie do następnej wizyty
 

Załączniki

  • 20230818_175047.jpg
    20230818_175047.jpg
    1 006,4 KB · Wyświetleń: 73
Do góry