reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

Dziewczyny a ja chyba jakaś infekcje złapałam :( pieczenie swędzenie, już napisałam do lekarki oby szybko coś podziałała :( czy to bardzo niebezpieczne? :(
 
reklama
To moze jak ktos wczesniej wspomniał, widze ze na 1 stronie napisala Aleksandra i Marta to moze edytujecie tam post i bedziecie aktualizować wizyty i terminy porodow?😄 czy nie chcecie byc za to odpowiedzialne?😌
Łatwiej by nam bylo 🤭🌸🎈
 
Hej jestem po wizycie. 6+5 zarodek ma 7 mm. Serce bije 110 uderzeń. Brak krwiaków. Jedyne co mu się nie podoba to pęcherzyk z jednej perspektywy wygląda dość płasko. Z innej lepiej. Czekamy. Wizyta za 2 tyg.
no to super, gratuluję. Nie wiem, od czego zależy kształt pecherzyka i jakie to niesie komplikacje, ale oby to nie było nic takiego.
 
a jakie moga byc powody i nastepstwa tego, ze pecherzyk jest bardziej plaski niz powinien?
kiedyś miałam zły pęcherzyk ale nie było jeszcze nawet zarodka to faktycznie się zapadł i nic z tego nie było. Nie wiem jakie są powody następstwem jest raczej zły rozwój zarodka i w końcu poronienie. Ale on wyglądał dziwnie tylko z jednej perspektywy. Z drugiej jakby lepiej
 
kiedyś miałam zły pęcherzyk ale nie było jeszcze nawet zarodka to faktycznie się zapadł i nic z tego nie było. Nie wiem jakie są powody następstwem jest raczej zły rozwój zarodka i w końcu poronienie. Ale on wyglądał dziwnie tylko z jednej perspektywy. Z drugiej jakby lepiej
rozumiem, no to jestesmy dobrej mysli, ze za 2 tyg wyjasni sie, ze wszystko jest ok :)
 
Widzicie. Z tej perspektywy jest płaski i podłużny.
 

Załączniki

  • bf0cbc2a-fd45-4388-9dd6-a5a74d56bec6.jpeg
    bf0cbc2a-fd45-4388-9dd6-a5a74d56bec6.jpeg
    45,9 KB · Wyświetleń: 84
reklama
Widzicie. Z tej perspektywy jest płaski i podłużny.
rzeczywiście, mój jest całkiem okrągły, jak bank! mydlana, pani dr mowila, jak hyl jeszcze pusty, ze jest i ma ladny, okragly ksztalt, ro dobrze. Mam nadzieję, że to nie jest nic złego i wszystko będzie ok, tym bardziej, że od drugiej strony wyglada ladnie.
 
Do góry