reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Cześć Dziewczyny. Od środy czytałam Was, ponieważ wyszły mi 2 testy pozytywne, jednak w czwartek krew wszystko wyjaśniła. Miałam dołączyć po wyniku bety. Nie będę kwietniową mamą.
Jestem po przejściach, ale finalnie mam synka 1,5r., wyczekanego, wymodlonego.
Chce powiedzieć, że mój syn był „płaskim pęcherzykiem” lekarz nastraszył mnie bardzo, a teraz to śliczny i mądry chłopczyk, pełen energii.
Ps. Polecam kupić detektor tętna płodu (ja miałam Jumper), tylko dźwięk bicia serca mojego syna sprawiał, że byłam spokojna, inaczej myślałam, że zwariuje w obawie o Niego.
Trzymam za Was wszystkie kciuki, oby wszystkie ciąże zostały donoszone, a dzieciaczki przyszły na świat całe i zdrowe!
Powodzenia ❤️
bardzo mi przykro 😞 trzymam kciuki za kolejne starania 🤞
 
Cześć dziewczyny :) U mnie dziś rowno 5 tydz i pierwszy dzień z mdłościami 🤢 popołudniu jedziemy do moich rodziców na grilla, mam nadzieję że będzie lepiej do tego czasu
 
Cześć Dziewczyny. Od środy czytałam Was, ponieważ wyszły mi 2 testy pozytywne, jednak w czwartek krew wszystko wyjaśniła. Miałam dołączyć po wyniku bety. Nie będę kwietniową mamą.
Jestem po przejściach, ale finalnie mam synka 1,5r., wyczekanego, wymodlonego.
Chce powiedzieć, że mój syn był „płaskim pęcherzykiem” lekarz nastraszył mnie bardzo, a teraz to śliczny i mądry chłopczyk, pełen energii.
Ps. Polecam kupić detektor tętna płodu (ja miałam Jumper), tylko dźwięk bicia serca mojego syna sprawiał, że byłam spokojna, inaczej myślałam, że zwariuje w obawie o Niego.
Trzymam za Was wszystkie kciuki, oby wszystkie ciąże zostały donoszone, a dzieciaczki przyszły na świat całe i zdrowe!
Powodzenia ❤️
Trzymam mocno za Ciebie kciuki. ✊
Wspaniałe jest to, że miałaś odwagę napisać tu historię o swoim płaskim pęcherzyku, która dla wielu z nas może być pomocną informacją, czymś bardzo pozytywnym i dającym chociaż trochę nadziei, że będzie dobrze.
Powodzenia! ♥️
 
jem 7 razy dziennie, 7 pełnych posiłków typu kanapka, obiad itp, jabłko, jogurt, baton - to nie jedzenie, mogę zjesc na deser. Nic nie robię, tylko jem, czuje, jakbym miała umrzeć z głodu, jeśli nie zjem natychmiast. A cukier mam w normie. 🤷‍♀️
Mam to samo! 😃 co 2-3 godziny muszę coś zjeść bo inaczej jestem nie do życia. Jakbym miała lada moment zemdleć albo umrzeć z głodu
 
jem 7 razy dziennie, 7 pełnych posiłków typu kanapka, obiad itp, jabłko, jogurt, baton - to nie jedzenie, mogę zjesc na deser. Nic nie robię, tylko jem, czuje, jakbym miała umrzeć z głodu, jeśli nie zjem natychmiast. A cukier mam w normie. 🤷‍♀️
Mam to samo! 😃 co 2-3 godziny muszę coś zjeść bo inaczej jestem nie do życia. Jakbym miała lada moment zemdleć albo umrzeć z głodu
To ja się muszę zmuszać żeby cokolwiek zjeść i tak do 15 jest mega źle i ciężko bo co zjem to walczę żeby nie oddać. Za to na wieczór nadrabiam bo udaje się coś normalnie zjeść . A od rana 🤮
 
reklama
Mam to samo! 😃 co 2-3 godziny muszę coś zjeść bo inaczej jestem nie do życia. Jakbym miała lada moment zemdleć albo umrzeć z głodu
w 0ierwszej ciazy przytyłam 20 kg. W drugiej 15. Ciekawe, jak tam razem, po obu wróciłam do wagi, po prostu po porodzie straciłam apetyt i odzyskałam go, gdy już byłam znow szczupła.
Ale czuję, jakbym wpadała w hipoglikemie, ręce mi drżą z głodu, a cukier 77, to żadna hipoglikemia. 🤷‍♀️ zaraz mi auchan przywożą, zamowilam trochę frytek i chipsy, aby się trochę przytkany, bo ile razy dziennie można jeść obiady i kanapki. 🙈🤣
 
Do góry