reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Ja juz po. Dostalam duphaston, na usg ledwo było coś widać ale pomiar zgadza się mniej więcej z tym co wychodzi z om bo dzisiaj wg aplikacji wypada mi 6+3. Kolejna wizyta za 2 tygodnie. Nie wiem czemu cały czas martwię się ze coś będzie nie tak i nie potrafię sobie przetłumaczyć zeby sie ogarnąć :( tak jak ktoras z Was napisala, że skoro poprzednie ciążę były ok to ile można mieć tego szczęścia w życiu... no nic, teraz odliczanie do następnej wizyty
to byłam ja. 😅 i myślę,, że u mnie ta sytuacja z domem to spowodowała, że nie umiem się niczym cieszyć. Tak naprawdę to nikt mnie z dziecmi nie może wyrzucić, mogę powiedzieć, że nie mam gdzie mieszkać, i musieliby mi załatwić inny lokal. No ale tak się denerwuje tym, że zostało 6 tygodni I 2 dni, a remont jeszcze nie rozpoczęty, że nic mnie nie cieszy i wszystko jest źle. :(
 
reklama
Dzień dobry! Miłej soboty!
Good Morning GIF
 
Dzień dobry! Miłej soboty!
Good Morning GIF
Chciałabym ale ani jajko ani kawa nie wchodzi 🤣😭
Z tego co wiem jestes dwa tygodnie wyzej, ja dopiero 6 tydzien, moze mnie tez to czeka 🥺narazie wszystko okej poza tym ze mi sie 4 dzien kreci w glowie, mam takie napady ze siedze w pracy(przed komputerem) i normalnie mi sie obraz zamazuje jakbym miala zaraz zemdleć. Teraz tez sie polozylam. Biore duze dawki progesteronu od tygodnia bo mi wyszedl 19,80 i przez tydzien nawet nie podskoczył, zastanawiam czy to moze byc od tego
 
Cześć Dziewczyny. Od środy czytałam Was, ponieważ wyszły mi 2 testy pozytywne, jednak w czwartek krew wszystko wyjaśniła. Miałam dołączyć po wyniku bety. Nie będę kwietniową mamą.
Jestem po przejściach, ale finalnie mam synka 1,5r., wyczekanego, wymodlonego.
Chce powiedzieć, że mój syn był „płaskim pęcherzykiem” lekarz nastraszył mnie bardzo, a teraz to śliczny i mądry chłopczyk, pełen energii.
Ps. Polecam kupić detektor tętna płodu (ja miałam Jumper), tylko dźwięk bicia serca mojego syna sprawiał, że byłam spokojna, inaczej myślałam, że zwariuje w obawie o Niego.
Trzymam za Was wszystkie kciuki, oby wszystkie ciąże zostały donoszone, a dzieciaczki przyszły na świat całe i zdrowe!
Powodzenia ❤️
 
Hej wszystkim ❤️
Moj maz dzisiaj postawil mnie na rowne nogi o 3 w nocy, bedac w pracy zadzwonil do mnie ze na pewno ktos ukradl samochod bo aplikacja na telefonie pokazala mu ze drzwi przednie prawe sa otwarte i w ogole to auto jest w ruchu. Najpierw pomyslalam ze zemre ze strachu bo bylam sama w domu, a pozniej ze chyba jednak poczekam i jak tylko go zobacze to zabije jego. W aplikacji byl oczywiscie problem z aktualizacja i nic zupelnie sie nie dzialo.
A tak z innej beczki, wiem że to jeszcze za wcześnie, ale wyświetliła mi się reklama na instagramie i stwierdziłam ze wrzucę tu skrina może przyda się na później, a może już ktoras z Was miała styczność z tymi produktami? Mnie szczególnie intrygują podkłady poporodowe chłodzące 🙈
 

Załączniki

  • Screenshot_20230819_105351_Instagram.jpg
    Screenshot_20230819_105351_Instagram.jpg
    341,3 KB · Wyświetleń: 70
reklama
Cześć Dziewczyny. Od środy czytałam Was, ponieważ wyszły mi 2 testy pozytywne, jednak w czwartek krew wszystko wyjaśniła. Miałam dołączyć po wyniku bety. Nie będę kwietniową mamą.
Jestem po przejściach, ale finalnie mam synka 1,5r., wyczekanego, wymodlonego.
Chce powiedzieć, że mój syn był „płaskim pęcherzykiem” lekarz nastraszył mnie bardzo, a teraz to śliczny i mądry chłopczyk, pełen energii.
Ps. Polecam kupić detektor tętna płodu (ja miałam Jumper), tylko dźwięk bicia serca mojego syna sprawiał, że byłam spokojna, inaczej myślałam, że zwariuje w obawie o Niego.
Trzymam za Was wszystkie kciuki, oby wszystkie ciąże zostały donoszone, a dzieciaczki przyszły na świat całe i zdrowe!
Powodzenia ❤️
hej, przykro mi, trzymam kciuki, aby szybko się udało. :)
Detektor polecam, moje dzieci to śpiochy, mało się w brzuchu ruszały (nadrabiaja poza), detektor bardzo uspokaja. :)
 
Do góry