reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Ja sie melduje, że nadal u mnie bez zmian 🤢🤢🤢 plus doszedł bol głowy, ale to chyba przez pogode. Jeszcze parę dni takiego upału i zaczynam pisać testament.

Jutro rano jadę do labo zrobić pakiet tarczycowy a w sobotę do endo. Dziś mialam diabetologa i oczywiście insulina wjechała.

Dzięki Bogu stary ma ostatnia nockę i jutro będzie już w domu więcej działał, jak odeśpi.

Trzymajcie się ❤️
a jakie masz cukry, ze juz insuline Ci wlaczyli? Mnie tez na pewno czeka cukrzyca tak jak ostatnio, po jedzeniu cukry dobre, ale na czczo zawsze lekko podwyzszony. Nie wiem jak ogarne jedzenie tej gory zarcia na diecie cukrzycowej jak dzisiaj tylko jeden posilek zostal w brzuchu 😂😂
 
Dziewczyny czy któraś z was ma biegunkę?
Zastanawiam się czy młody coś ze żłobka przyniósł czy dzisiaj zamiast wymiotów zmiana repertuaru na muszlę
Wolałabym mieć biegunkę niż zaparcia, dziś nie byłam i wczoraj nie byłam na kibelku, mam nadzieję że jutro pójdę, a jak już idę to męczarnia straszna, zaparcia mam okropne
 
Ja sie melduje, że nadal u mnie bez zmian 🤢🤢🤢 plus doszedł bol głowy, ale to chyba przez pogode. Jeszcze parę dni takiego upału i zaczynam pisać testament.

Jutro rano jadę do labo zrobić pakiet tarczycowy a w sobotę do endo. Dziś mialam diabetologa i oczywiście insulina wjechała.

Dzięki Bogu stary ma ostatnia nockę i jutro będzie już w domu więcej działał, jak odeśpi.

Trzymajcie się ❤️
Na czczo masz wysoko? Ja zrobiłam już krzywą i jest tragedia 🙄 przez rok z cukru 2 godziny po glukozie 160, zrobiło się 260 🤦 witaj cukrzyco 🥴 u mnie to rodzinne i cały czas zmierzało w tym kierunku, ale myślałam, że jeszcze tą ciążę zdążę obskoczyć z dobrym cukrem 😵 no nic, jak dieta nie wystarczy, będzie insulina do posiłków 🤐 na razie mam takie mdłości, że nie jestem w stanie zjeść tyle, żeby cukier był za wysoki 🤣
 
Na czczo masz wysoko? Ja zrobiłam już krzywą i jest tragedia 🙄 przez rok z cukru 2 godziny po glukozie 160, zrobiło się 260 🤦 witaj cukrzyco 🥴 u mnie to rodzinne i cały czas zmierzało w tym kierunku, ale myślałam, że jeszcze tą ciążę zdążę obskoczyć z dobrym cukrem 😵 no nic, jak dieta nie wystarczy, będzie insulina do posiłków 🤐 na razie mam takie mdłości, że nie jestem w stanie zjeść tyle, żeby cukier był za wysoki 🤣
Ja się też skłaniam ku cukrzycy, tym bardziej że w poprzedniej miałam i niestety u nas też rodzinne... Staram się walczyć żeby coś obniżyć, ale póki dupa leniwa to kiepsko idzie 😂 Najtrudniej się dostać do diabetologa, zaczynam się zastanawiać czy nie szukać prywatnie zamiast na nfz, bo przynajmniej miesiąc oczekiwania... Aaaaale może akurat krzywa wyjdzie pięknie? 🥲
 
U mnie chyba nadal jakiś problem bo powiadomienia zatrzymały się na wczorajszym poscie z godziny 15.38 i od tej pory cisza 🙈 ja jakoś z przyzwyczajenia wchodzę na forum w przeglądarce, mimo tego że mam zainstalowana apke.
Dzisiaj chyba szykuje się kilka wizyt z tego co pamiętam, więc trzymam kciuki mocno za wszystkie dziewczyny i czekam na wiadomości ❤️
 
U mnie chyba nadal jakiś problem bo powiadomienia zatrzymały się na wczorajszym poscie z godziny 15.38 i od tej pory cisza 🙈 ja jakoś z przyzwyczajenia wchodzę na forum w przeglądarce, mimo tego że mam zainstalowana apke.
Dzisiaj chyba szykuje się kilka wizyt z tego co pamiętam, więc trzymam kciuki mocno za wszystkie dziewczyny i czekam na wiadomości ❤️
Ja na apce nie mogłam się odnaleźć 🤣 wolę na przeglądarce 🙂
 
reklama
Do góry