reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Hej dziewczyny. U mnie tydzien temu beta 111, dzis 2400 wiec juz sie czuje pewniej😄aplikacja pokazuje 6tydzien(5+1)-czyli ktory tydzien?🤣jestem w ciazy pierwszy raz i sie nie znam🤣jutro zadzwonie do lekarza sie umowic, chce isc tak zeby juz bylo serduszko❤️
Co to kalendarza na 1stronie z wizytami/terminami byłoby super😁 i jakby kazda ustawiła sobie avatar to tez wtedy łatwiej zapamiętać kto jest kto😃🌸
 
reklama
A co to objawów to nie czuje zupełnie nic. Co jakies dwa dni pociągną mnie jajniki.
Nic wiecej🤨
Tfu tfu oby jak najdłużej 🤩
 
Hej dziewczyny. U mnie tydzien temu beta 111, dzis 2400 wiec juz sie czuje pewniej😄aplikacja pokazuje 6tydzien(5+1)-czyli ktory tydzien?🤣jestem w ciazy pierwszy raz i sie nie znam🤣jutro zadzwonie do lekarza sie umowic, chce isc tak zeby juz bylo serduszko❤️
Co to kalendarza na 1stronie z wizytami/terminami byłoby super😁 i jakby kazda ustawiła sobie avatar to tez wtedy łatwiej zapamiętać kto jest kto😃🌸
skończony 5 tydzień rozpoczęty 6 ☺️
 
Kuźwa coś mi się popsuło forum 🤨 wchodzę, patrzę i widzę, że po stronie 138 jest następna, przechodzę na nią strzałką i zamiast otworzyć 139 wraca mi na górę 138 🙄 powiadomienie zatrzymalo się na wpisie z 17:20 🙄
 
reklama
Ja sie melduje, że nadal u mnie bez zmian 🤢🤢🤢 plus doszedł bol głowy, ale to chyba przez pogode. Jeszcze parę dni takiego upału i zaczynam pisać testament.

Jutro rano jadę do labo zrobić pakiet tarczycowy a w sobotę do endo. Dziś mialam diabetologa i oczywiście insulina wjechała.

Dzięki Bogu stary ma ostatnia nockę i jutro będzie już w domu więcej działał, jak odeśpi.

Trzymajcie się ❤️
 
Do góry