reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Ja mam w planach kupić dla młodej koszulkę "będę starszą siostrą", zaprosić rodziców i teściów i czekać kto się kiedy skapnie co tam jest napisane 🤣 ale to dopiero po wizycie albo i po 2 wizycie. W pierwszej ciąży się domyślili, bo musiałam się urwać z pracy, a pracuję z tatą 😀
Może przygotuj im jakieś pudełeczko ozdobne z jakimś dziecięcym drobiazgiem i przekaż na osobności? 🙂

Bluzka dla mojej córki czeka już na sobotę 🤣🤣🤣 ma drugie urodziny i nie dam rady ukryć ciąży z takimi mdłościami 😂 więc najbliżsi dowiedzą się już teraz
Ja mam już dla synka koszulkę 😊
Moi rodzice już wiedzą, mama jest u mnie codziennie, wiec trudno by było przed nią ukryć.
W poniedziałek mam 1 wizytę, stresowałam się, ale ostatnie dolegliwości przekonują mnie, ze wszystko jest w porządku 😂
Za tydzień jedziemy do mojego teścia i nasz synek wszystkich poinformuje o ciąży.
Najgorsze, ze dowie się tez osoba, która dość mocno zniszczyła mi psychikę jak tam mieszkaliśmy …
 

Załączniki

  • IMG_0847.jpeg
    IMG_0847.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 28
  • IMG_0848.jpeg
    IMG_0848.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 24
Dziewczyny ja mam dalej problem z forum. Wpisy zatrzymały mi się na wczorajszym dniu na 17.20. Mam nadzieję, że szybko nastąpi naprawa. 🤞 Trzymam kciuki jeśli któraś z Was dziś wizytuje:)
 
Ja mam już dla synka koszulkę 😊
Moi rodzice już wiedzą, mama jest u mnie codziennie, wiec trudno by było przed nią ukryć.
W poniedziałek mam 1 wizytę, stresowałam się, ale ostatnie dolegliwości przekonują mnie, ze wszystko jest w porządku 😂
Za tydzień jedziemy do mojego teścia i nasz synek wszystkich poinformuje o ciąży.
Najgorsze, ze dowie się tez osoba, która dość mocno zniszczyła mi psychikę jak tam mieszkaliśmy …
też myślałam o takiej bluzce, ale chyba jednak nie będę nic wymyślać po prostu powiem :) albo poproszę cięcie żeby powiedziała, ale zobaczymy jak wyjdzie. Narazie czekam do wizyty, jeszcze tydzień.
 
Dziewczyny przepraszam zgłaszam sie...
Proszę żeby ktoś za Mnie przejął obowiązki założyciela wątku... U mnie ok tzn psychicznie Kiepsciusio dodatkowo mam takie całodobowe mdłości że chce Mi się płakać
Wrócę do was jak lekarz mnie uspokoi że z dzieckiem wszystko ok, nie wchodzilam tutaj bo jak przeczytałam, że któraś z was poroniła moja głowa wariowala i się nakręciłam że też poronie...
I trzymam za. Was. Kciuki
odpoczywaj ile tylko potrzeba i wroc do nas jak juz bedziesz czula sie na silach 😘😘
 
Ja mam już dla synka koszulkę 😊
Moi rodzice już wiedzą, mama jest u mnie codziennie, wiec trudno by było przed nią ukryć.
W poniedziałek mam 1 wizytę, stresowałam się, ale ostatnie dolegliwości przekonują mnie, ze wszystko jest w porządku 😂
Za tydzień jedziemy do mojego teścia i nasz synek wszystkich poinformuje o ciąży.
Najgorsze, ze dowie się tez osoba, która dość mocno zniszczyła mi psychikę jak tam mieszkaliśmy …
oooo, właśnie taką tylko z siostrą chcę kupić! 😁
Dziewczyny ja mam dalej problem z forum. Wpisy zatrzymały mi się na wczorajszym dniu na 17.20. Mam nadzieję, że szybko nastąpi naprawa. 🤞 Trzymam kciuki jeśli któraś z Was dziś wizytuje:)
u mnie po 6 było ok, ucieszyłam się a teraz weszłam w pracy i znowu dupa. Ściągnęłam apkę i spróbuję ją opanować 🤣
 
reklama
Do góry