reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Dzień dobry kochane, u mnie dramat tak mnie mdli ze nie umiem funkcjonować, musiałam poprosić o urlop w pracy ale cos czuje ze w pon pójdę na zwolnienie, ttm bardziej ze pracuje w sklepie gdzie soe dźwiga tony towaru a co sie schylam to 🤮myślałam ze przynajmniej jesscze miesiąc popracuje ale niestety 🥺
 
Dzień dobry kochane, u mnie dramat tak mnie mdli ze nie umiem funkcjonować, musiałam poprosić o urlop w pracy ale cos czuje ze w pon pójdę na zwolnienie, ttm bardziej ze pracuje w sklepie gdzie soe dźwiga tony towaru a co sie schylam to 🤮myślałam ze przynajmniej jesscze miesiąc popracuje ale niestety 🥺
który masz TC?
 
U mnie chyba nadal jakiś problem bo powiadomienia zatrzymały się na wczorajszym poscie z godziny 15.38 i od tej pory cisza 🙈 ja jakoś z przyzwyczajenia wchodzę na forum w przeglądarce, mimo tego że mam zainstalowana apke.
Dzisiaj chyba szykuje się kilka wizyt z tego co pamiętam, więc trzymam kciuki mocno za wszystkie dziewczyny i czekam na wiadomości ❤️
a Ty idziesz dzis? Jak leżenie? Ja jestem bliska odlezyn, więc dzis maluje fronty szuflady. 😅
 
Dzień dobry kochane, u mnie dramat tak mnie mdli ze nie umiem funkcjonować, musiałam poprosić o urlop w pracy ale cos czuje ze w pon pójdę na zwolnienie, ttm bardziej ze pracuje w sklepie gdzie soe dźwiga tony towaru a co sie schylam to 🤮myślałam ze przynajmniej jesscze miesiąc popracuje ale niestety 🥺
U mnie już były przytulanki z toaletą 😔
 
daj znac jak bedziesz miala wyniki :) z tym grillem moze cos byc, ja zjadlam przedwczoraj kawalek karkowki i tez nie skonczylo sie to dla mnie dobrze 😂 kuurcze fajnie byloby wpisywac na pierwszej stronie watku daty wizyt, ale to by musiala @Magdzik9111 w pierwszym poscie zrobic albo ktos moglby edytowac swoj post z pierwszej strony
Dziewczyny przepraszam zgłaszam sie...
Proszę żeby ktoś za Mnie przejął obowiązki założyciela wątku... U mnie ok tzn psychicznie Kiepsciusio dodatkowo mam takie całodobowe mdłości że chce Mi się płakać
Wrócę do was jak lekarz mnie uspokoi że z dzieckiem wszystko ok, nie wchodzilam tutaj bo jak przeczytałam, że któraś z was poroniła moja głowa wariowala i się nakręciłam że też poronie...
I trzymam za. Was. Kciuki
 
reklama
Do góry