reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny jak to jest z tymi prenatalnymi? Mi moja ginekolog powiedziała że już mogę się zapisać żeby zrobić te badania tak w 11-12 tyg, Ale czytałam że trzeba mieć skierowanie od lekarza a ona mi nic nie dała jeszcze? Czy można się zapisać a później donieść skierowanie? Jeju..jestem kompletnie zielona w tym temacie 😅
nie trzeba żadnego skierowania dodatkowego :)
 
Nie jest rzadką sprawą ale może być też niebezpieczne... w pierwszej ciazy koniec końców bylam przez krwiaka w szpitalu, bralam duphaston i jakoś to było, a teraz nie dala mi nic i w sumie nke wiem czy to ok. W piątek mam jeszcze zarezerwowana tą wizyte która mialam mieć i chyba z niej skorzystam. Wiem ze przeginam, ale nie da mi to spokoju. Poza tym w pierwszej ciazy kazali mi przychodzić co 2 tygodnie, a ona mówi że mogę być dopiero za miesiąc i nawet jak zacznie się krwawienie to nic z tym nie robić 🙈

A dostałaś jakieś leki?
jesli dalej sie niepokoisz to jasne, ze idz, zwlaszcza jesli ten piatkowy lekarz jest zaufany. A porada, zeby nic nie robic z krwawieniem w ciazy wydaje mi sie niepowazna, slabo prezentuje sie ta lekarka
 
Aniulka nie trzeba skierowania. Ja jestem staruszką i dostanę skierowanie, bo po 35 roku życia test pappa i wszystkie usg genetyczne są za darmo. 😅 ja będę dzwonić jutro, by się zapisać, mam mocno napiety grafik, by zdążyć przed wyjazdem i nie mogę mieć żadnych opoznien. 🙈
 
Dziewczyny mam ogromną prośbę pomóżcie 🙏napewno jesteście bardziej zorientowane 🥰czy według wykresu owulacja była 08.08 ??? Bo później był bardziej widoczny skok temperatury 🤔co o tym myślicie ? Każda opinia cenna ❤️
 

Załączniki

  • IMG_0740.jpeg
    IMG_0740.jpeg
    134,8 KB · Wyświetleń: 54
Dziewczyny czy pijecie kawę? Niestety przyzwyczajona jestem pić 2 dziennie i teraz zastanawiam się czy zrezygnować, jak to jest u Was?
Ja przed ciąża wypijałam nawet 4, a teraz pisałam już ze tak mnie odrzuciło ze nie jestem w stanie nawet zjeść jogurtu kawowego - dzisiaj pokusiłam się w biedrze na proteinowy mus cappuccino i myslalam ze skończę od razu w łazience 😅
 
reklama
Dziewczyny mam ogromną prośbę pomóżcie 🙏napewno jesteście bardziej zorientowane 🥰czy według wykresu owulacja była 08.08 ??? Bo później był bardziej widoczny skok temperatury 🤔co o tym myślicie ? Każda opinia cenna ❤️
Dobra edytuje bo napisałam bez sensu komentarz. Nie wiem jak długie masz cykle, ale generalnie reszta komentarza była ok - skok temperatury +/- 3 dni po owulacji, przed obserwuje się lekki spadek, więc chyba by się zgadzało. :) nie wiek czy ominelqm jakiś komentarz, ale co z Twoja beta?
 
Ostatnia edycja:
Do góry