reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

No ciekawe. U mnie wszystkie ciaze takie same, zero mdlosci, zero zgagi (w ogole nigdy w zyciu nie mialam zgagi), wielki aptetyt, ogromny, ale nie mogę pic gazowanych, bo mi rozsadza żołądek, i w późniejszym etapie czarnej herbaty, czuje się po niej, jakbym polknela kamien. Czemu akurat herbaty? 🤷‍♀️ a tak ja lubię. Na razie nic mi się nie dzieje, więc pije, ile mogę. 😅
Pijesz na zapas? 😀 zazdroszczę, że nigdy nie miałaś zgagi 😊
 
reklama
Ja stwierdziłam ze nie wytrzymam do piątku z tą pierwszą wizyta I dorwałam termin na dzisiaj na 15.30 🙈 zbieram wlasnie swoje zaspane cztery litery i jadę zobaczyć co i jak
Czekamy na kropka!
Pijesz na zapas? 😀 zazdroszczę, że nigdy nie miałaś zgagi 😊
A nie, ja po prostu wiecznie pije herbatę, zwykle czarnanlub vzarna z owocami, a pozniej zostaja mi same owocowe siki. 🙈🤷‍♀️
A co do zgagi, pediatra mi powiedziała, że moje dziecko ma zgage (alergia pokarmową, chlustal kwasami), I mi mowi, że byłam w ciazy, to mialam i wiem, jak ono cierpi, jak cierpi, to widzialam, jak plakal do utraty przytomności, ale powiedzialam jej, że nie, nie wiem, nie mialam nigdy zgagi, kobietę tak zatkalo, że nie wiedziała, co ma powiedzieć. 😅
 
Czekamy na kropka!

A nie, ja po prostu wiecznie pije herbatę, zwykle czarnanlub vzarna z owocami, a pozniej zostaja mi same owocowe siki. 🙈🤷‍♀️
A co do zgagi, pediatra mi powiedziała, że moje dziecko ma zgage (alergia pokarmową, chlustal kwasami), I mi mowi, że byłam w ciazy, to mialam i wiem, jak ono cierpi, jak cierpi, to widzialam, jak plakal do utraty przytomności, ale powiedzialam jej, że nie, nie wiem, nie mialam nigdy zgagi, kobietę tak zatkalo, że nie wiedziała, co ma powiedzieć. 😅
Nie spodziewała się, że spotka się z takim ciekawym przypadkiem nie znającym zgagi 😆
 
reklama
Hej ja dziś też zero energii. Wczoraj wróciliśmy z długiego weekendu. Mamy domek nad jeziorem i strasznie mi żal że jednak dziś wyjechaliśmy.
Mój nastrój średni. Mam też tak że mi wszystko jedno. Nie umiem uwierzyć w tą ciaze. Mam w głowie tylko źle wspomnienia. No cóż.
W piątek lekarz. ☺️
 
Do góry