reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

Na pewno! Ja w pierwszej ciąży miałam 29 to nawet te wymioty jakoś zniosłam... A teraz normalnie koniec świata 😆 testament chyba napiszę. Sama się na siebie denerwuje że stękam i marudzę jak stara baba ale no normalnie się nie da...
a beda mowic, ze kobiety to slaba plec xd jakby moj facet czul sie tak jak ja teraz to bym miala inwalide w domu xd
 
reklama
To jest bardzo ciekawe, moja koleżanka z pracy w żadnej nie miała mdłości, tylko zgaga ją męczyła, ale tylko po drożdżówkach 🤔
No ciekawe. U mnie wszystkie ciaze takie same, zero mdlosci, zero zgagi (w ogole nigdy w zyciu nie mialam zgagi), wielki aptetyt, ogromny, ale nie mogę pic gazowanych, bo mi rozsadza żołądek, i w późniejszym etapie czarnej herbaty, czuje się po niej, jakbym polknela kamien. Czemu akurat herbaty? 🤷‍♀️ a tak ja lubię. Na razie nic mi się nie dzieje, więc pije, ile mogę. 😅
 
Ja się czuję jakbym była zupełnie inną osobą. Idę i SAPIE. gdzie w pierwszej ciąży na kilka dni przed porodem to skakałam jak kózka 😆 śmieje się, że teraz się tak okropnie czuję bo po 30ce to człowiek już nie ten sam 😆😆😆😆😆 ale serio jest mi dużo gorzej...
Ja dostalam bejbika na 40 urodziny, dokładnie dzien po nich został zrobiony. 🤣 to co mam powiedzieć, hehe? Ale w każdej od 4 do 8 tygodnia czulam sie taka zmeczona, jeszcze w tygodnie I będzie z górki. 🤗
 
Ja dostalam bejbika na 40 urodziny, dokładnie dzien po nich został zrobiony. 🤣 to co mam powiedzieć, hehe? Ale w każdej od 4 do 8 tygodnia czulam sie taka zmeczona, jeszcze w tygodnie I będzie z górki. 🤗
Ale po 40 to człowiek jest już pogodzony z życiem 🤣🤣🤣 ja cały czas słyszę, że się zachowuje jakbym miała 20 lat i ze pora się pogodzić z dorosłością 🤣🤣🤣
 
Jeszcze o zgadze zapomniałam 🤦‍♀️ jak mi przeszły mdłości to przyszła zgaga. Ciekawe co teraz mnie zaskoczy 😆😆😆😆😆
Ja się na stałe zaprzyjaźniłam z rennie 🤣 i takie zapasy zrobiłam, że mam prawie 2 pudełka zapasu 🤣 teraz mam rzadko, 2 tygodnie temu przez 2 albo 3 dni trochę dokuczała, pierwsza myśl, że to po serku topionym a druga że może coś jest na rzeczy 🤣
 
Ja właśnie obudziłam się z 2h drzemki 🤣 Zasnęłam w trakcie czytania forum widocznie tak mnie dzisiejsze wyjście do labu zmęczyło 🤣
Ja też dopiero wstałam, nie wiem nawet kiedy zasnęłam. Dobrze ze mąż mnie obudził bo dzieci chyba miałyby nocownie w placówkach dzisiaj 😅 mogłabym spać całe dnie i noce, bardziej mnie męczy to ze spie niż jak coś robię, ale to jest silniejsze ode mnie 🙈
Matko, jaki wysyp mdlosci. Wspolczuje wam, dziewczyny.
Czy kogoś, poza mną, ominęły? Bo ja mam za to apetyt na pewno nie dla dwojga, a za dwoje. 😅
dołączam do klubu bez mdlosci. Wprawdzie totalnie odrzuciło mnie od kawy i raz jak się napilam to myslalam ze zwymiotuje, ale to była jednorazowa akcja na razie :D
 
reklama
Do góry