reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
kompletnie mi te objawy nie przeszkadzają, mam warunki do odpoczynku, niech sie dzieje co musi, zeby tylko zdrowy bobas z tego byl :)
Dokładnie, widać, że hormony ruszyły pełną parą, skoro masz objawy. :)
Choc to ciekawe, że niektóre kobiety nie czują mdłości, ja mam i betę wysoka 2 razy ponad normę i progesteron, a wcale ich nie mam.
 
no może być ciężko. Ja muszę w końcu napisać wniosek o przejęcie na pracę hybrydowa żeby pracować z domu częściej. W pracy wolę nie mówić przed 12 tygodniem 🙃
U mnie niestety nie funkcjonuje praca zdalna, a szkoda 😞 na zwolnienie też nie chcę iść za szybko i również wolę z informacją poczekać do 12 tyg. Chyba czeka mnie walka sama z sobą niestety
 
Dokładnie, widać, że hormony ruszyły pełną parą, skoro masz objawy. :)
Choc to ciekawe, że niektóre kobiety nie czują mdłości, ja mam i betę wysoka 2 razy ponad normę i progesteron, a wcale ich nie mam.
moze to kwestia osobnicza, w sumie ciaze nawet u tej samej osoby moga sie roznic, ja w pierwszej ciazy bylam tylko troche zmeczona, mialam troche mdlosci i zgage i nic wiecej, a musialam jeszcze dojezdzac do pracy prawie 50 km i bylo git, a teraz to czuje jakby mi ktos zabral baterie i nie chcial oddac 😂😂
 
Dokładnie, widać, że hormony ruszyły pełną parą, skoro masz objawy. :)
Choc to ciekawe, że niektóre kobiety nie czują mdłości, ja mam i betę wysoka 2 razy ponad normę i progesteron, a wcale ich nie mam.
To jest bardzo ciekawe, moja koleżanka z pracy w żadnej nie miała mdłości, tylko zgaga ją męczyła, ale tylko po drożdżówkach 🤔
 
moze to kwestia osobnicza, w sumie ciaze nawet u tej samej osoby moga sie roznic, ja w pierwszej ciazy bylam tylko troche zmeczona, mialam troche mdlosci i zgage i nic wiecej, a musialam jeszcze dojezdzac do pracy prawie 50 km i bylo git, a teraz to czuje jakby mi ktos zabral baterie i nie chcial oddac 😂😂
Ja się czuję jakbym była zupełnie inną osobą. Idę i SAPIE. gdzie w pierwszej ciąży na kilka dni przed porodem to skakałam jak kózka 😆 śmieje się, że teraz się tak okropnie czuję bo po 30ce to człowiek już nie ten sam 😆😆😆😆😆 ale serio jest mi dużo gorzej...
 
Ja się czuję jakbym była zupełnie inną osobą. Idę i SAPIE. gdzie w pierwszej ciąży na kilka dni przed porodem to skakałam jak kózka 😆 śmieje się, że teraz się tak okropnie czuję bo po 30ce to człowiek już nie ten sam 😆😆😆😆😆 ale serio jest mi dużo gorzej...
o kurna, ja 2 miesiace temu 30 skonczylam to tez moze dlatego slabiej sie czuje xd
 
reklama
Do góry