reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
A ja tak się zastanawiam, ile prawdy jest w tym że każde kolejne dziecko jest większe. Szczerze trochę mnie to przeraża bo mój drugi syn urodził się z waga 4060g i był faktycznie dłuższy o 4cm i cięższy prawie pół kg od córki. Chyba nie chciałabym rodzic 5kg bobasa 🙈
 
A ja tak się zastanawiam, ile prawdy jest w tym że każde kolejne dziecko jest większe. Szczerze trochę mnie to przeraża bo mój drugi syn urodził się z waga 4060g i był faktycznie dłuższy o 4cm i cięższy prawie pół kg od córki. Chyba nie chciałabym rodzic 5kg bobasa 🙈
a to nawet nie wiedzialam, ze moze byc taka prawidlowosc :D
 
A ja tak się zastanawiam, ile prawdy jest w tym że każde kolejne dziecko jest większe. Szczerze trochę mnie to przeraża bo mój drugi syn urodził się z waga 4060g i był faktycznie dłuższy o 4cm i cięższy prawie pół kg od córki. Chyba nie chciałabym rodzic 5kg bobasa 🙈
Chyba nie zawsze tak jest, szwagierka ostatnio urodziła pół kilo mniejszą córkę niż miała syna, a właśnie teściowa martwiła się, że drugie będzie jeszcze większe, bo u niej 3 dzieci i każde kolejne większe. Nie wiem od czego to zależy, u mnie na szczęście małe kurczaki w rodzinie i moja córka też urodziła się 2660 😅
 
A ja tak się zastanawiam, ile prawdy jest w tym że każde kolejne dziecko jest większe. Szczerze trochę mnie to przeraża bo mój drugi syn urodził się z waga 4060g i był faktycznie dłuższy o 4cm i cięższy prawie pół kg od córki. Chyba nie chciałabym rodzic 5kg bobasa 🙈
Moi oboje identyczna waga i wzrost, 3530g. Urodzeni w 39+2 i 38+5.
 
Witam się i ja 😉 dziwne ze wyszukuje wątek od dłuższego czasu w sumie od pozytywnego testu a mi sie nie wyświetlał tylko marcowe mamy a teraz patrZe ze jest i to już od dawna wiec naprawdę sie zdziwiłam 🤔 termin mam na 05.04 a pierwsza wizytę 21 sierpnia . Pierwsza ciąże poroniłam w 10 tyg ( zarodek zatrzymał sie na 5. Po ciężkim przeżyciu od razu wzięliśmy sie do pracy i mamy rocznego synka ❤️ Teraz ciąża w planowanym drugim cyklu wiec sie bardzo cieszymy ale i martwimy czekając na wizytę czy wszystko będzie dobrze wiec wizyta będzie 7t3d a od dwóch dni ciężko na żołądku jak na kacu wiec myśle ze jest dobrze (identycznie miałam z synem ) a w pierwszej żadnych dolegliwości i skończyło sie smutno .
 
reklama
A ja tak się zastanawiam, ile prawdy jest w tym że każde kolejne dziecko jest większe. Szczerze trochę mnie to przeraża bo mój drugi syn urodził się z waga 4060g i był faktycznie dłuższy o 4cm i cięższy prawie pół kg od córki. Chyba nie chciałabym rodzic 5kg bobasa 🙈
U mnie pierwsza córka 58cm ale nie wiem czy nie źle zmierzona, 3700g. Druga 57cm 3750g więc w zasadzie tak samo, ale pierwsza urodzona równo w terminie a młoda 2 tygodnie przed terminem. 🙈
 
Do góry