reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Płeć z USG najczęściej, chyba że ktoś robi te badania nimfy czy te drugie sanco chyba, to wtedy znana jest płeć. Moja ginka zawsze pyta mnie o zaparcia, bo od progesteronu ponoć to normalne, a ja jak zawsze z zaparciami mam problem, tak w ciąży zawsze problem znika 🤣
Mnie teraz tylko mdłości męczą cały dzień 😵 dzisiaj 6+5, bo termin na prima aprilis 🤣
Mam jeden jedyny typ na imię chłopaka i boję się powiedzieć mężowi, że nie będzie mu się podobać 😬 poczekam do poznania płci, dla córki też wtedy wybraliśmy 😊
Ja też mam tylko jedno imię dla chłopca - Daniel, a jakie się Tobie podoba ?
 
reklama
myślę że Ci nikt nie odpowie bo nie wiemy jak wyglądasz na codzien. Ja uważam jednak na chłopski rozum zarodek jest wielkości ziarna maku. Jakim cudem mógłby być widoczny brzuch. Jedyne co to mogą być wzdęcia 🫣
No wiem że na zdrowy rozum to nie ma szans na większy brzuch jeszcze ale mimo to jest większy 🤪 i to nie wzdęcia, wcześnie miałam płaski brzuch, piersi podwoiły rozmiar 😅
 
No wiem że na zdrowy rozum to nie ma szans na większy brzuch jeszcze ale mimo to jest większy 🤪 i to nie wzdęcia, wcześnie miałam płaski brzuch, piersi podwoiły rozmiar 😅
W kolejnych ciążach brzuch widać szybciej, bo mięśnie już nie te 🤪 to nie tylko zarodek, ale macica bardzo się powiększa, więc całkiem możliwe, że już zauważasz 😉 ja też widzę, chociaż przez mdłości schudłam 🤣
 
Ja mieszkam na Malcie i tutaj oficjalnie ciążę uznaje się dopiero po 12 tygodniu, przysługują tylko 3 wizyty z USG. Dlatego większość chodzi prywatnie na wizyty.
U mnie duże zmęczenie, zawroty głowy i ból brzucha. Zastanawiam się czy mój brzuch już widać czy tylko sobie wmawiam 🤪
Tez mam wielki brzuch, w każdej ciazy tak mialam, luzują mi się wszystkie mięśnie i od razu mam ciążowy. 🙈🤣
Mam pytanie kiedy w polsce poznajecie płeć? I z usg czy z krwi? Tutaj w Belgii z krwi w 12 tygodniu,dla dziewczynki mamy imię Jagoda a dla synka mój chce Łukasz ale ja stanowczo mówię nie 😜 teraz jestem wg jednej apki 5+4 a innej 5+5, wizyta za 19 dni 🙈 zazdroszczę wam że tak szybko lekarze was przyjmuja, chciałabym zobaczyć już cokolwiek aby wiedzieć że jest wszystko okej, u mnie brak objawów, oprócz bólu piersi przy chodzeniu i dotykaniu, czasami zawrotów głowy i bólu podbrzusza nic w nic, no i mam trochę problem z zaparciami 🙄
U was to chyba aborcja jest legalna do 12 tc, i zdarzało się, że kobiety usuwały, jak płeć nie taka, więc nie podają przed 12 tygodniem, dobrze mi świta?
U nas na usg genetycznym zwykle widać, ja poztam pod koniec 10 tc, bo w 10+1 idę oddac krew na sanco. Wynik po 5 dniach.
 
reklama
Do góry