reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Witam się i ja 😉 dziwne ze wyszukuje wątek od dłuższego czasu w sumie od pozytywnego testu a mi sie nie wyświetlał tylko marcowe mamy a teraz patrZe ze jest i to już od dawna wiec naprawdę sie zdziwiłam 🤔 termin mam na 05.04 a pierwsza wizytę 21 sierpnia . Pierwsza ciąże poroniłam w 10 tyg ( zarodek zatrzymał sie na 5. Po ciężkim przeżyciu od razu wzięliśmy sie do pracy i mamy rocznego synka ❤️ Teraz ciąża w planowanym drugim cyklu wiec sie bardzo cieszymy ale i martwimy czekając na wizytę czy wszystko będzie dobrze wiec wizyta będzie 7t3d a od dwóch dni ciężko na żołądku jak na kacu wiec myśle ze jest dobrze (identycznie miałam z synem ) a w pierwszej żadnych dolegliwości i skończyło sie smutno .
Hej, wiele z nas wie jak boli strata, więc liczę, że teraz ciąża będzie szczęśliwa i nudna. ☺️ dla każdej z nas. Też mam roczną córkę, w zasadzie to jutro kończy 14 miesięcy. ♥️ No i 5 latkę.

Ja jutro idę na nfz, po skierowanie, może zajrzę na USG czy dalej jest wszystko w porządku. Boję się, bo lekarz nie ma dobrych opinii, ale na nfz jeszcze nigdy nie trafiłam na dobrego lekarza. 🤷 najwyżej wezmę tylko skierowanie na badania i tyle.
 
reklama
A ja tak się zastanawiam, ile prawdy jest w tym że każde kolejne dziecko jest większe. Szczerze trochę mnie to przeraża bo mój drugi syn urodził się z waga 4060g i był faktycznie dłuższy o 4cm i cięższy prawie pół kg od córki. Chyba nie chciałabym rodzic 5kg bobasa 🙈
Mnie to nie napawa optymizmem bo Stachu ważył 4230g 😏
 
Dziewczyny macie jakieś sposoby na wzdęty brzuch?
To dopiero 2 miesiąc a ja mam brzuch jak w 4 :(
Tez mam taki! Aż mi uciska na przeponę i ledwo dycham. U mnie to mija w 8-9 tygodniu, widać organizm musi się przyzwyczaić do hormonów. :) w ciazy można przyjmować espilumisan jak coś, ale nie biore, nie zauważyłam, żeby dawał jakieś super efekty.
 
Tez mam taki! Aż mi uciska na przeponę i ledwo dycham. U mnie to mija w 8-9 tygodniu, widać organizm musi się przyzwyczaić do hormonów. :) w ciazy można przyjmować espilumisan jak coś, ale nie biore, nie zauważyłam, żeby dawał jakieś super efekty.
Ja właśnie biorę simethicon od dr.max, ale tylko jak pamietam, czyli raz dziennie 2 tabletki 🙈 niby można 4 razy dziennie po 1-2 tabletki. Ale tez nawet na chwile nie pomagają…
albo znajdę coś na te wzdęcia albo pozostają mi luźniejsze koszulki, wolałabym, żeby niektórzy jeszcze się nie dowiadywali o ciąży
Ogólnie szczupła jestem, wiec to dość mocno widać według mnie
 
Ja właśnie biorę simethicon od dr.max, ale tylko jak pamietam, czyli raz dziennie 2 tabletki 🙈 niby można 4 razy dziennie po 1-2 tabletki. Ale tez nawet na chwile nie pomagają…
albo znajdę coś na te wzdęcia albo pozostają mi luźniejsze koszulki, wolałabym, żeby niektórzy jeszcze się nie dowiadywali o ciąży
Ogólnie szczupła jestem, wiec to dość mocno widać według mnie
Rano mam raczej płaski brzuch, a im później, tym wiekszy. Wczoraj na wieczor to jak w połowie ciazy. Olewam to. U mnie każdy może wiedzieć o ciazy, nie widzę sensu, by to ukrywać. ;)
 
Dziewczyny macie jakieś sposoby na wzdęty brzuch?
To dopiero 2 miesiąc a ja mam brzuch jak w 4 :(
Mnie pomagają spacery, na wszystko a w szczególności na zatrzymywanie wody. Przedwczoraj po tych 6 km brzuch był płaski, wczoraj siedziałam cały dzień praktycznie w domu i już brzuch większy
 
Dzień dobry Wszystkim w nowym tygodniu! ❤️ jak się czujecie po weekendzie? Ja intensywnie odpoczywałam na działce i w domu oglądając ‚Chirurgów’ :D jak Wasze objawy, pojawiło się coś nowego czy może coś ustąpiło? Ja w ten weekend odblokowałam opcję: mdłości 🙈😂
 
reklama
Do góry