reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
@sara.woj jak w poprzedniej ciąży bylam u takiego gina tez z malymi przyrostami bety to mi powiedzial, że nie takie rzeczy widzial i byly z tego zdrowe ciąże. Tyle ze moja beta naprawdę slabo przyrosla bo bylo 120 a potem jakos 180 po 48 godzinach, wiec naprawdę licho. No zle się skończyła tamta ciąża, ale u Ciebie te przyrosty nie sa takie znowu małe. Daj koniecznie znać co Ci powie ten drugi lekarz. Trzymamy mocno kciuki.
 
Ja dziś zaczynam 11tc. Dalej mdłości męczą od wczesnego rana do po śniadaniu, gorzej, że jak mam cokolwiek w ustach (nawet wodę), to momentalnie jest gorzej.

Mam bardziej poważne problemy z kręgosłupem ale to co mogę polecić "każdemu" to pływanie na grzbiecie (o ile nie ma przeciwwskazań np od gin).

Co do różnicy wieku, to u nas będzie 5,5 roku, chciałam mniejszą różnicę (ok 3 lata) ale w międzyczasie 2 razy straciliśmy ciążę. Sama z rodzeństwem mam duże różnice. Mam siostry o 6 i 14 lat młodsze. Ze starszą z nich kontakt super ale dopiero od dorosłego wieku, z młodszą mamy ciężki kontakt (też i wyjątkowo burzliwie przechodzi dojrzewanie - ma 15 lat).
O właśnie, apropo pływania - to chodzicie na basen teraz? Powiem szczerze ze troche obawiam sie infekcji a moja córka będzie chodzić na taki kurs pływania (a tam sie wchodzi z rodzicem) i chyba starego z nia bede wysylac teraz :D
 
O właśnie, apropo pływania - to chodzicie na basen teraz? Powiem szczerze ze troche obawiam sie infekcji a moja córka będzie chodzić na taki kurs pływania (a tam sie wchodzi z rodzicem) i chyba starego z nia bede wysylac teraz :D

My mamy karnety i zawsze chodziliśmy w trójkę na basen. Od kiedy dowiedziałam się o ciąży to odpuściłam, ale chciałabym chodzić. Jak będę tylko siedzieć i jeść to mogę kiepsko na tym wyjść 😅
 
O właśnie, apropo pływania - to chodzicie na basen teraz? Powiem szczerze ze troche obawiam sie infekcji a moja córka będzie chodzić na taki kurs pływania (a tam sie wchodzi z rodzicem) i chyba starego z nia bede wysylac teraz :D
Ja z Młodym planuję chodzić dalej na zajęcia, bo je uwielbia, Narzeczony niestety pracuje od rana do wieczora, więc nawet nie miałby jak:)
 
U mnie różnica będzie 3lata i 2 miesiące (niemal dokładnie, młody z 6.02 a teraz termin na 7.04) 😅 od początku chcieliśmy 3 lata ☺️

Ja dzisiaj siedzę na krzywej 🤢 mdli mnie strasznie... Staram się utrzymać wszystko w żołądku. 🤢 Cukier z palca super, 68, więc raczej póki co cukrzycy ciążowej raczej nie będzie. Mi lekarze kazali odstawić metfemine po pozytywnym teście więc już miesiąc jestem bez, wcześniej miałam z cukrami na czczo problemy i dieta sama nie pomagała dlatego dostałam leki i po lekach było super. Początek ciąży sprzyja moim wynikom 🤣

Ja też mam już zdecydowanie większy brzuch niż miałam z młodym w tym czasie (wtedy też szybko mi rósł, ale nie aż tak 😅). Musiałam swoje normalne spodnie na ciążowe zamienić. U mnie w pracy już wiedzą (taką miałam umowę z szefostwem i szkolę osobę na swoje zastępstwo), a nawet jakby nie wiedzieli to już widać 🙈🤦🏻‍♀️ więc szybko by się wszyscy dowiedzieli.

U mnie mdłości cały czas (dzisiaj 9+3) i mam wrażenie że się nasilają... Ale z młodym miałam to samo... I utrzymywały mi się do 32 tygodnia, więc boje się że będę mieć powtórkę 🤢😢

Bonzur,
Omg do 32 tygodnia horror jak się odżywiać. Ja nie wiem co gotować na obiady, bo wszystko dla mnie 🤢 na szczęście to przechodził i jem. Ale te momenty są straszne.
 
Ooo idealna roznica wieku dla mnie 😀 ja jeszcze dzieci nie mam (oprócz 😇) ale zawsze chciałam i póki co chce mieć dzieci z różnica 4-5 lat 🙈 jakoś przeraża mnie wizja dwójki dzieci z małą różnicą wieku ale może to się zmienia jak już jedno dziecko jest na świecie 😃 nie wiem, zobaczymy

Mi się nie zmieniło 😉 tez mnie to przeraża i jak już zajmujesz się tym bobaskiem, to ja wogole nie myślałam, czy już następne. Tylko jak najwięcej czasu i chęci dla rozwoju tego jednego maluszka.
 
Hej dziewczyny!
Powiem Wam, że ja w głębi serca liczę, że jednak wszystko będzie dobrze. Wiem, co powiedział lekarz ale i tak wierzę, bo zdarzają się wyjątki. Zrobiłam betę w piątek - 4649,60, zrobiłam dzisiaj – 6092,70. Beta rośnie ale mało. A mam dalej nudności i jestem mega zmęczona. W środę mam wizytę u innego lekarza bo mój będzie na urlopie. Jestem ciekawa co powie.
Cieszę się, że u Was wszystko ok :D

Mocno trzymam kciuki🤞🤞🤞
 
reklama
My mamy karnety i zawsze chodziliśmy w trójkę na basen. Od kiedy dowiedziałam się o ciąży to odpuściłam, ale chciałabym chodzić. Jak będę tylko siedzieć i jeść to mogę kiepsko na tym wyjść 😅

😂😂😂 też się na tym łapie, że ja nic nie robię tylko siedzę i jak już mi przejdą mdłości to jem
 
Do góry