reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

mały ma niecałe dwa lata ... więc jeśli wszystko jakoś pójdzie to będzie 2.5 roku różnicy ...Czytałam, że najlepsza różnica dla rozwoju dziecka to 3 lata ...no ale życie to życie i jest jak jest 🙂

Daj spokój z tym czytaniem. Przecież wiek, a rozwój nie raz nijak sie do siebie mają. A. 2,5roku to jak 3 , więc będzie dobrze
 
reklama
U mnie różnica będzie 3lata i 2 miesiące (niemal dokładnie, młody z 6.02 a teraz termin na 7.04) 😅 od początku chcieliśmy 3 lata ☺️

Ja dzisiaj siedzę na krzywej 🤢 mdli mnie strasznie... Staram się utrzymać wszystko w żołądku. 🤢 Cukier z palca super, 68, więc raczej póki co cukrzycy ciążowej raczej nie będzie. Mi lekarze kazali odstawić metfemine po pozytywnym teście więc już miesiąc jestem bez, wcześniej miałam z cukrami na czczo problemy i dieta sama nie pomagała dlatego dostałam leki i po lekach było super. Początek ciąży sprzyja moim wynikom 🤣

Ja też mam już zdecydowanie większy brzuch niż miałam z młodym w tym czasie (wtedy też szybko mi rósł, ale nie aż tak 😅). Musiałam swoje normalne spodnie na ciążowe zamienić. U mnie w pracy już wiedzą (taką miałam umowę z szefostwem i szkolę osobę na swoje zastępstwo), a nawet jakby nie wiedzieli to już widać 🙈🤦🏻‍♀️ więc szybko by się wszyscy dowiedzieli.

U mnie mdłości cały czas (dzisiaj 9+3) i mam wrażenie że się nasilają... Ale z młodym miałam to samo... I utrzymywały mi się do 32 tygodnia, więc boje się że będę mieć powtórkę 🤢😢
 
Bonzur,
U nas będzie 4 lata różnicy, więc też tak sobie. Najważniejsze żeby się kochali u będzie dobrze nez względu na wiek 🙃
Ooo idealna roznica wieku dla mnie 😀 ja jeszcze dzieci nie mam (oprócz 😇) ale zawsze chciałam i póki co chce mieć dzieci z różnica 4-5 lat 🙈 jakoś przeraża mnie wizja dwójki dzieci z małą różnicą wieku ale może to się zmienia jak już jedno dziecko jest na świecie 😃 nie wiem, zobaczymy
 
Hej dziewczyny!
Powiem Wam, że ja w głębi serca liczę, że jednak wszystko będzie dobrze. Wiem, co powiedział lekarz ale i tak wierzę, bo zdarzają się wyjątki. Zrobiłam betę w piątek - 4649,60, zrobiłam dzisiaj – 6092,70. Beta rośnie ale mało. A mam dalej nudności i jestem mega zmęczona. W środę mam wizytę u innego lekarza bo mój będzie na urlopie. Jestem ciekawa co powie.
Cieszę się, że u Was wszystko ok :D
 
Hejka Dziewczyny 8-)
A między moim synem a maluszkiem będzie ok 2lat i ok 5miesiecy :-) mam nadzieję że też to jakoś ogarnę bo mój smyk wie że ma mamę tylko dla siebie...

A wogóle.. też macie brak apetytu ? A jak coś zjecie to jest Wam niedobrze ??
 
reklama
Hej dziewczyny!
Powiem Wam, że ja w głębi serca liczę, że jednak wszystko będzie dobrze. Wiem, co powiedział lekarz ale i tak wierzę, bo zdarzają się wyjątki. Zrobiłam betę w piątek - 4649,60, zrobiłam dzisiaj – 6092,70. Beta rośnie ale mało. A mam dalej nudności i jestem mega zmęczona. W środę mam wizytę u innego lekarza bo mój będzie na urlopie. Jestem ciekawa co powie.
Cieszę się, że u Was wszystko ok :D
Ja zawsze jestem za tym że, jak coś się dzieje to skonsultować trzeba to z drugim specjalistą. Trzymam kciuki i dawaj znać!❤️
 
Do góry