reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
Hejka Dziewczyny 8-)
A między moim synem a maluszkiem będzie ok 2lat i ok 5miesiecy :-) mam nadzieję że też to jakoś ogarnę bo mój smyk wie że ma mamę tylko dla siebie...

A wogóle.. też macie brak apetytu ? A jak coś zjecie to jest Wam niedobrze ??
Ja do 12 nic nie zjem. Mogę pić, wodę, soki kawę ale nic nie przełknę. Rano męczą mnie mdłości ale nie są jakoś mega uciążliwe. Po prostu czuje jak mi mi coś na żołądku siedziało. Szybko się mecze. Dziwię się, ale mam brzuszek. Jak tak dalej pójdzie to będę musiała ciazowe spodnie kupić, a to dopiero 7 tc.
 
Hmm może dobry fizjoterapeuta i/lub fizjoterapeuta uroginekoliczny, oateopata, mogą pomóc. Ja ogólnie bardzo żałowałam, że w pierwszej ciąży nie poszłam do fizjo urogin i osteopaty, może dzięki wcześniejszym wizytom zminimalizowalabym albo uniknęła tematu skurczy krzyżowych.
@Misia911 u mnie tez codziennie bóle pleców, ciężko mi dluzej siedzieć, wiecej leze i jest lepiej 🙂 mam zwężenie przestrzeni miedzykregowej i odzywał sie też nerw kulszowy - jesien/zima regularnie chodzilam do fizjoterapeuty i bardzo mi pomogl 🙂 myślę, ze niedługo tez sie umowie na jakas fizyte wlasnie do fizjo uro
 
U mnie dzis 9+2 i od 3 dni mdłości sa dużo dużo mniejsze, co prawda jestem ciagle w sea band, ale nie chce ich sciagac, ciesze sie chwilą 😆 no i znowu jem warzywa❤️
Zmęczenie tez nie jest az takie jak wcześniej, jestem juz w stanie normalnie ogarnac chate, wyjsc do sklepu czy na dluzszy spacer, a nawet przejechać sie samochodem jako pasażer 😅
Lekarza miałam 4 dni temu i było wszystko ok, wiec te osłabienie objawów poki co mnie nie martwi 🙂
 
Ja dziś zaczynam 11tc. Dalej mdłości męczą od wczesnego rana do po śniadaniu, gorzej, że jak mam cokolwiek w ustach (nawet wodę), to momentalnie jest gorzej.

Mam bardziej poważne problemy z kręgosłupem ale to co mogę polecić "każdemu" to pływanie na grzbiecie (o ile nie ma przeciwwskazań np od gin).

Co do różnicy wieku, to u nas będzie 5,5 roku, chciałam mniejszą różnicę (ok 3 lata) ale w międzyczasie 2 razy straciliśmy ciążę. Sama z rodzeństwem mam duże różnice. Mam siostry o 6 i 14 lat młodsze. Ze starszą z nich kontakt super ale dopiero od dorosłego wieku, z młodszą mamy ciężki kontakt (też i wyjątkowo burzliwie przechodzi dojrzewanie - ma 15 lat).
 
Ja dziś zaczynam 11tc. Dalej mdłości męczą od wczesnego rana do po śniadaniu, gorzej, że jak mam cokolwiek w ustach (nawet wodę), to momentalnie jest gorzej.

Mam bardziej poważne problemy z kręgosłupem ale to co mogę polecić "każdemu" to pływanie na grzbiecie (o ile nie ma przeciwwskazań np od gin).

Co do różnicy wieku, to u nas będzie 5,5 roku, chciałam mniejszą różnicę (ok 3 lata) ale w międzyczasie 2 razy straciliśmy ciążę. Sama z rodzeństwem mam duże różnice. Mam siostry o 6 i 14 lat młodsze. Ze starszą z nich kontakt super ale dopiero od dorosłego wieku, z młodszą mamy ciężki kontakt (też i wyjątkowo burzliwie przechodzi dojrzewanie - ma 15 lat).
ojej już 11 tc. Wow.
 
reklama
Do góry