reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Wyszło mi wysokie ryzyko porodu przedwczesnego przed 34tyg 1:90... Lekarka nic na to nie powiedziała ogólnie stwierdziła że wyniki w porządku... Co o tym myślicie?
 
O kurczę, to tak jak synek mojej znajomej - pamietam ze chyba tez miała duży kłopot z dobraniem „chemii” dla małego. Dobrze, ze znaleźliście „złoty środek” ❤️
Niewiem po kim on taki wrażliwiec, oby maluch nie wdał się w starszego brata🙈 Najgorzej jest jak coś się sprawdza i nagle producent zmieni jeden malutki składnik i nie poda informacji na opakowaniu to potem mamy armagedon na skórze 🤦🏻‍♀️🙈
Dziś jestem potwornie zmęczona i znów mnie bolą pachwiny🤦🏻‍♀️ Czy tylko ja tak mam🤔
 
Niewiem po kim on taki wrażliwiec, oby maluch nie wdał się w starszego brata🙈 Najgorzej jest jak coś się sprawdza i nagle producent zmieni jeden malutki składnik i nie poda informacji na opakowaniu to potem mamy armagedon na skórze 🤦🏻‍♀️🙈
Dziś jestem potwornie zmęczona i znów mnie bolą pachwiny🤦🏻‍♀️ Czy tylko ja tak mam🤔

Mnie a to podbrzusze zaboli, a to pachwiny, a czasem zupełnie nic 😉
 
Nie wiem jaki masz kontakt z gin ale ja bym zadzwoniła lub napisała SMS i dopytała jeszcze o to ryzyko. A jak przepływy w tętnicach macicznych, były ok ?
 
Wyszło mi wysokie ryzyko porodu przedwczesnego przed 34tyg 1:90... Lekarka nic na to nie powiedziała ogólnie stwierdziła że wyniki w porządku... Co o tym myślicie?
Nie wiem jaki masz kontakt z gin ale ja bym zadzwoniła lub napisała SMS i dopytała jeszcze o to ryzyko. A jak przepływy w tętnicach macicznych, były ok ?
 
reklama
Wlaśnie się nie znam na tym ale chyba w prawej tetnicy macicznej wyszło coś nie tak... Kolejna wizyta dopiero za miesiąc i nie wiem co robić.
Nie wiem jaki masz kontakt z gin ale ja bym zadzwoniła lub napisała SMS i dopytała jeszcze o to ryzyko. A jak przepływy w tętnicach macicznych, były ok ?
 

Załączniki

  • Screenshot_20211025_184820.jpg
    Screenshot_20211025_184820.jpg
    398,6 KB · Wyświetleń: 83
Do góry