reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja nie wiem depresję chyba mam jesienna.... Wydaje mi się że jestem za stara na ciążę ....jak mialam 24 i 26 zdecydowanie lepiej ja znosiłam niż teraz w wieku 32 lat 🤦🏼‍♀️
O to, to, mam dokładnie takie samo wrażenie... pierwsza 24 l , teraz 10 lat więcej i pfff... osiadłam po prostu. A jak informowałam swoją szefową to pierwsze co powiedziała, to żebym nie szalała i się oszczedzała, bo nie mam już 20 lat 😂 oba też miała sporą przerwę między dziećmi, więc chyba z doświadczenia mówiła :D
 
reklama
O to, to, mam dokładnie takie samo wrażenie... pierwsza 24 l , teraz 10 lat więcej i pfff... osiadłam po prostu. A jak informowałam swoją szefową to pierwsze co powiedziała, to żebym nie szalała i się oszczedzała, bo nie mam już 20 lat 😂 oba też miała sporą przerwę między dziećmi, więc chyba z doświadczenia mówiła :D
To co ja mam powiedzieć jak na karku 41 lat a w domu 11 i prawie 2 latka ❤️? Ja to mam prawo czuć się stara, 😭
 
Ale to nie chodzi o czucie się starym ;) tylko o to jak się ciążę znosi ;)
No tak ja w tej ciąży prawie z domu nie wychodzę no ciężko. Brzuch jakiś ciężki, oddechu często brakuje i mam wrażenie że cała moja energia idzie w gotowanie, sprzątanie i zabawę z dzieckiem. Na nic więcej nie mam sił
 
No tak ja w tej ciąży prawie z domu nie wychodzę no ciężko. Brzuch jakiś ciężki, oddechu często brakuje i mam wrażenie że cała moja energia idzie w gotowanie, sprzątanie i zabawę z dzieckiem. Na nic więcej nie mam sił
😕 to marnie. Ja pracuję (zdalnie) to mi za to na sprzątanie sił brakuje ;) /i czasu/ wczoraj lekcje skończyliśmy odrabiać po 18... to padłam :/

Też się zastanawiam cały czas ile z tego to kwestia zasiedzenia i ogólnie tej całej wariackiej sytuacji...
 
reklama
Ja tez mysle ze takie zasiedzenie nie jest dobre. Człowiek siedzi i myśli. Tez pracuje zdalnie ale czasem mniej a czasem więcej. To jak więcej to i czas szybciej leci. I tez mi ciężko się zginąć już i tak właśnie mysle czy to kwestia tego ze właśnie prawie nic nie robie. Bo nawet jak sprzątam to tak wiadomo to co potrzeba a nie nad stan 😁
 
Do góry