reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Wiem, że nerwy macie dziewczyny bo każda się martwi czy wszystko z kruszynkami w porządku ale z jednej strony fajnie że to już- ja muszę czekać do 21 grudnia więc jeszcze długo będę czekać. Cieszcie się, że zobaczycie bąbelki i na pewno będzie wszystko dobrze! Trzymam za to kciuki!
Strzyga_ z tego co pamiętam to chyba w pierwszej ciąży musiałam kupić glukozę w aptece i z nią przyjść. Ale może mnie pamięć myli bo to ponad 8 lat temu było...
 
reklama
Cześć dziewczyny, wczoraj byłam na usg 18 tydz 5 dzień i doktor mierząc dzidziusia mówił ze wyglada na tydzień większy 19 tydz 5 dzień. Wcześniej dziszia rosła idealnie do wieku. Doktorek kazał się nie denerwować ale jak to ja analiza wszystkiego 🙂🤷‍♂️ Czy któraś z Was tak miała , ze dzidzia była wielkoludem ?😂 myślicie ze to rzeczywiście normalne? Prenatalne mam dopiero 16.12 wiec dopiero wtedy dowiem się dokładnie co tam u niej 🥰
 
Wiem, że nerwy macie dziewczyny bo każda się martwi czy wszystko z kruszynkami w porządku ale z jednej strony fajnie że to już- ja muszę czekać do 21 grudnia więc jeszcze długo będę czekać. Cieszcie się, że zobaczycie bąbelki i na pewno będzie wszystko dobrze! Trzymam za to kciuki!
Strzyga_ z tego co pamiętam to chyba w pierwszej ciąży musiałam kupić glukozę w aptece i z nią przyjść. Ale może mnie pamięć myli bo to ponad 8 lat temu było...

To prawda, cieszę się, że zobaczę dzidziola :) żałuję tylko, że mąż nie będzie mógł wejść, ale był chociaż na prenatalnych i widać było, że to ważne przeżycie dla niego. Do 21 szybko zleci, w ogóle ten czas tak ucieka, że aż jestem w szoku, że już grudzień.
Ja też kiedyś robiłam krzywą i musiałam mieć już kupioną glukozę - parę groszy w aptece, miałam cytrynową i nie była zła
 
Zadzwonię potem na infolinię i się zapytam z ciekawości czy to powszechne czy to kwestia tej konkretnej placówki. Zdenerwowałam się, bo raz, że od razu problem, dwa, że mogłam przecież nie mieć że sobą pieniędzy. A okazji, żeby o tym poinformować było wcześniej sporo...
Zresztą szok, że na NFZ wcześniej mi nikt nie kazał płacić, a tu tak 😄
 
Cześć dziewczyny, wczoraj byłam na usg 18 tydz 5 dzień i doktor mierząc dzidziusia mówił ze wyglada na tydzień większy 19 tydz 5 dzień. Wcześniej dziszia rosła idealnie do wieku. Doktorek kazał się nie denerwować ale jak to ja analiza wszystkiego 🙂🤷‍♂️ Czy któraś z Was tak miała , ze dzidzia była wielkoludem ?😂 myślicie ze to rzeczywiście normalne? Prenatalne mam dopiero 16.12 wiec dopiero wtedy dowiem się dokładnie co tam u niej 🥰
Normalne, dlatego datę porodu się ustala na podstawie tych pierwszych usg, bo potem dzieciaczki już rosną po swojemu ;)
 
Ja też dziś i aż nie mogłam spać ze stresu, chociaż faktycznie jest lepiej niż przed prenatalnymi, maluch od rana fika w brzuchu, więc trochę mnie to uspokaja 😊 z drugiej strony cieszę się, że będę miała to już z głowy, mam nadzieję, że odetchnę :)
na pewno będziesz mieć juz dziś po badaniu super nastrój 🤩 trzymam kciuki ✊
 
To dziś dużo wizyt - super :D

@Strzyga_ szkoda nerwów. Ja kupowałam swoją na wszelki wypadek, bo szłam prywatnie.

@Klaudia91gdansk ja miałam tak, że młoda była cały czas z pomiarami, aż doszło do tego, że kość udowa i głowa były 2 tyg do przodu, a brzuch 1 tydzień do tyłu i pytałam się czemu tak, to gin stwierdził, że jestem wysoka to czego oczekuję od dziecka ;) Więc urodziła się długa i chuda, cała zdrowa :)
 
reklama
Do góry