reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
@Kasia0685 ja, ja, ja!! :D na 17! I mam nadzieję, że zobaczę płeć w końcu :D Wczoraj weszłam z mężem do sklepu z dziecięcymi ubrankami i był komplet bodziaka z długim rękawem ze spodenkami w niebieskim kolorze i mój mąż stwierdził, że bierzemy bez względu na płeć - widzę, że on zaklina rzeczywistość 😂

@Madllen_pleasure super! Trzymam kciuki :)
 
@Kasia0685 ja, ja, ja!! :D na 17! I mam nadzieję, że zobaczę płeć w końcu :D Wczoraj weszłam z mężem do sklepu z dziecięcymi ubrankami i był komplet bodziaka z długim rękawem ze spodenkami w niebieskim kolorze i mój mąż stwierdził, że bierzemy bez względu na płeć - widzę, że on zaklina rzeczywistość 😂

@Madllen_pleasure super! Trzymam kciuki :)
Super powodzonka czekamy na foto i życzę synka 😍✊
 
@Patii_666 nie, nie ma być córka!! Bo będzie mi łatwiej, mam wszystko i mi się wydaje, że się fajniej dogadają dwie dziewczynki. Tylko raz mi się męża żal zrobiło, że nie będzie jego wymarzonego synka - zwalam to na hormony 😂 On by chciał mieć z kim w piłkę pograć ;)
! Myślę że każdy tatuś marzy o synku, mój chciał drugiego synka ale jak powiedziałam że jak będzie syn to bierzemy psa suke, bo ja zwariuje z nimi 😂 to zrozumiał i się cieszy z córki, mówi że on będzie z młodym na rowery i piłkę chodzić a my na zakupy 😂ja tam chciałam mieć parkę bo jak mieć syna to wiem, teraz czas na córkę,
 
! Myślę że każdy tatuś marzy o synku, mój chciał drugiego synka ale jak powiedziałam że jak będzie syn to bierzemy psa suke, bo ja zwariuje z nimi 😂 to zrozumiał i się cieszy z córki, mówi że on będzie z młodym na rowery i piłkę chodzić a my na zakupy 😂ja tam chciałam mieć parkę bo jak mieć syna to wiem, teraz czas na córkę,
Ja mam córkę z pierwszego związku, córkę z mężem i teraz mąż o dziwo chyba też liczy na dziewczynke bo jak usłyszał że może być synek to się trochę zasmucił miała wrażenie i mówi że chłopcy to łobuzy i trzeba od małego szkolić... Myslalam że z krzesła spadnę ze złości.. Dostał opiernicz.. Więc zobaczymy czy będzie kolejna panienka czy nie... Mi też byłoby łatwiej bo mam ciuszki po Nadi co prawda od 74 ale jednak i wiele innych dziewczęcych rzeczy 😁choć powiem Wam że ostatnio łapie się na tym że o moim brzuchu mówię ON
 
@Kasia0685 ja, ja, ja!! :D na 17! I mam nadzieję, że zobaczę płeć w końcu :D Wczoraj weszłam z mężem do sklepu z dziecięcymi ubrankami i był komplet bodziaka z długim rękawem ze spodenkami w niebieskim kolorze i mój mąż stwierdził, że bierzemy bez względu na płeć - widzę, że on zaklina rzeczywistość 😂

@Madllen_pleasure super! Trzymam kciuki :)
Zazdroszczę wizyt ja mam dopiero 5 grudnia i może w prezencie miekolajkowym dowiem się kto mieszka w brzuszku 😁już się doczekać nie mogę.. Powodzenia
 
@magdula36 - też raczej tą formę wybiorę, czyli jak nie zgodzić się na cewnik foleya, czy oksytocynę - w celu wywołania porodu, i żeby pozniej tego nie odczuć na porodowce.
W pierwszej ciązy się nie bałam pyskować, i nie zgadzać na procedury, bo widziałam, ze mam swoją położną, która w środku nocy do mnie dojechała.
Teraz nie mam takiej możliwości, zeby sobie opłacic położną.

@wiola1198 - to ja uważam inaczej, chłopcy są świetni ( tak, wiem, bez sukienek, rózu) i swojego starszaka nie zamieniłabym na zadna dziewczynkę, mimo, ze 3/4 ciązy byłam obrażona że bedzie chłopak.
Poza tym, teraz na etapie szkolnym, obserwuję więcej problemów wsrod dziewczynek, niż chłopców.
I czuję ,że teraz będzie chłopak, mimo, że na ostatnim usg zmieniła się płeć, gdzieś w srdoku marzy mi się córka - bo tak jak Pati napisała, jak miec syna już wiem :)
Plus taki, że mamy jeszcze mnostwo zabawek chłopięcych, lego, star warsy, transformersy, jakieś ciężarówki, nerfy - nie zmarnują się :)
 
reklama
Do góry