reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Niestety odwrotnie, zaparcia mnie męczą. Mi się podoba Laura, myślałam żeby teraz tak dać córce, bo w pierwszej ciąży nie przeszło :-) jeszcze Julianna, Liwia. Dla chłopca nie wiem, pustka w głowie.


W wasze kłótnie nie będę się wtrącać ;-) pamiętajcie, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i nie oceniajmy ludzi po paru wypowiedziach :*

Poza tym miałam dzisiaj niespodziankę urodzinowa. Koleżanki mnie odwiedziły,
mąż ogarnął tort. Było super :-D dowiedziały się o ciąży, będą też próbować [emoji1787] a jak nie wyjdzie, to będą bawić moje :-D
No to wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń 🤩
 
reklama
Hej, mam dzisiaj wizytę. Ale jestem przerażona. Wczoraj już czułam się lepiej. Dzisiaj też - piersi już zupełnie nie bolą. Jak nie w ciąży. Ręka odjął wszystko. Boje się że skończy się jak zwykle :(
 
Hej, mam dzisiaj wizytę. Ale jestem przerażona. Wczoraj już czułam się lepiej. Dzisiaj też - piersi już zupełnie nie bolą. Jak nie w ciąży. Ręka odjął wszystko. Boje się że skończy się jak zwykle :(
Nie martw się mnie wczoraj jak miałam wizytę piersi też przestały bolec. Ale to chyba przez stres wyższy próg bólu bo jak wracałam to musiałam je w rękach trzymać żeby nie bolały 😂
 
Hej, mam dzisiaj wizytę. Ale jestem przerażona. Wczoraj już czułam się lepiej. Dzisiaj też - piersi już zupełnie nie bolą. Jak nie w ciąży. Ręka odjął wszystko. Boje się że skończy się jak zwykle :(
Czy to twoje kolejne podejście?
Ja od wtorku właśnie nie mam żadnego bólu piersi,ale póki co nic się nie dzieje. Jedynie koło 5/6 rano czuje skurcz w dole brzucha. Daj znać po wizycie!
 
Czy to twoje kolejne podejście?
Ja od wtorku właśnie nie mam żadnego bólu piersi,ale póki co nic się nie dzieje. Jedynie koło 5/6 rano czuje skurcz w dole brzucha. Daj znać po wizycie!


W styczniu poronienie zatrzymane, 6/9 Tc.
Wtedy też przestałam pewnego dnia źle się czuć. Mały rozwijał się wolniej w 6+5 brak serduszka, ale łapanie się nadzieji, że późniejsza owylacja. Po 2 tygodniach nic. Skierowania do szpitala. Niestesty za dobrze mu było wiec łyżeczkowanie :(
 
reklama
Do góry