reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja też tego używam. Ogólnie wydaje mi się fajna
Ja mam "Ciąża+". W sumie też służy mi tylko po to, żeby pokazywać aktualny tydzień póki co, ale trochę w niej pogrzebałam i bardzo fajnie później widać co się dzieje w każdym tygodniu, można pooglądać wszystko w 3D :D No i są też opisy, blogi i inne pierdoły
 
Tez moja pierwsza ciąża i tez sie tym trochę stresuje :) Będzie dobrze!
Lekarza mam dopiero za tydzień 17 sierpnia. Daj znać po wizycie co powiedział lekarz i co już było widać :)
Hej, ja dziś po pierwszej wizycie :) lekarz po wielkości zarodka ocenił ciążę na 5+4 dnia i że taka mała kropeczka w rogu to serduszko :) mam jeszcze przyjść 20.08 z badaniami - tak szybko, bo od 24.08 zaczynam urlop.
Na Twojej wizycie będzie już pewnie widać zdecydowanie wiecej, trzymam kciuki :) koniecznie daj znać!
 
Dziękuję :) mi najbardziej się podoba z tych Gniewko, Kostek, Jagna i Ida <3
Ale już Gniewomir mniej, a Gniewko to zdrobnienie od Gniewomir albo Gniewosz xD a za to Jagienka by super nam pasowała do Mieszka :)
Domyśliłam się po Twoich imionach, że Twój mąż to raczej chyba nie Polak :)
Moi przyjaciele mają córkę Jagnę i jakby mieli syna, to też byłby Mieszko:) póki co mają dwie dziewczynki, ale ostatniego słowa nie powiedzieli... Także zapowiada się popularny duet imion dla rodzeństwa;)
 
Moi przyjaciele mają córkę Jagnę i jakby mieli syna, to też byłby Mieszko:) póki co mają dwie dziewczynki, ale ostatniego słowa nie powiedzieli... Także zapowiada się popularny duet imion dla rodzeństwa;)
Jagna to jest piękne imię, a Jagienka to już wg przeurocze :) <3 i do Mieszka pasuje idealnie :)
 
reklama
Jagna to jest piękne imię, a Jagienka to już wg przeurocze :) <3 i do Mieszka pasuje idealnie :)
Prawda, imiona piękne:) też sami kiedyś (kiedyś, kiedy jeszcze czysto hipotetycznie myśleliśmy o dzieciach :) ) mówiliśmy, że nasz syn będzie Mieszko. A teraz sami nie wiemy, jakie byśmy dali imię;)
 
Do góry