reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Hej! Melduję, że wstałam, kości całe 😂 ale głowa mnie boli. Od dwóch dni mam wrażenie,że i moje objawy ustepują. Zawsze miałam dzieńluzu, później wracało. Teraz cycki są już miększe, sutki tak nie bolą przy dotyku. Już nie mam tego wilczego głodu, jak tylko podniose się z łóżka. Jest zdecydowanie inaczej. Wizytę mam umówioną na 19.08, napisałam maila czy da się zmienić. Mam nadzieję, że dam radę. Jakoś tak dziwnie sie czuję, nie że panikuję, ale dla świętego spokoju wolałabym sprawdzić. Teraz wiem, że tylko spokój mnie uratuje, stres niewiele zdziała.

Dziewczyny trzymam kciuku za wizyty &&
 
reklama
Niestety odwrotnie, zaparcia mnie męczą. Mi się podoba Laura, myślałam żeby teraz tak dać córce, bo w pierwszej ciąży nie przeszło :-) jeszcze Julianna, Liwia. Dla chłopca nie wiem, pustka w głowie.


W wasze kłótnie nie będę się wtrącać ;-) pamiętajcie, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i nie oceniajmy ludzi po paru wypowiedziach :*

Poza tym miałam dzisiaj niespodziankę urodzinowa. Koleżanki mnie odwiedziły,
mąż ogarnął tort. Było super :-D dowiedziały się o ciąży, będą też próbować [emoji1787] a jak nie wyjdzie, to będą bawić moje :-D
Wszystkiego najlepszego !! :) Ja też 30tka w tym roku , za 2 miesiące więc cały czas jeszcze 2ka z przodu [emoji23][emoji23]
 
reklama
Dzisiaj dziewczyny wstałam z jakby kłującym jajnikiem co jakiś czas 🤔 martwie się, ze wizyta dopiero za 2 tyg😔
Dziewczyny wyluzujcie! Ja naprawdę nie wiem jak wy co chwilę możecie sobie coś wymyślać i się martwić. Dajcie dzidzi rosnąć! To wiadome że zakuję tutaj, zaboli podbrzusze, dopóki nie ma krwi lub skurczy to dajcie sobie spokój. Ja też tak mam! Tu jeden jajnik jakby miał pęknąć, tu zaraz na dole mnie zakuje.. A jeszcze ani jednego usg nie miałam i nie panikuje..
Bardziej mnie interesuje ta witamina choline, w pl można ją bez problemu kupic czy jest w multiwitaminie i jaki koszt?
 
Do góry