reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Czesc dziewczyny. Pozwolcie ze sie przedstawie.. jestem alicja.. mam 24 lata i meszkam w italii.
Mialam zostac styczniowa mamusia.. ale biestety 3 czerwca poronilam.. ;(
4 sierpnia powinnam dostac kolejny okres.. ale cos mnie tknelo zrobic test juz dzisiaj... i otoz druga kreseczka sie pojawila ;)
Gratulacje :* który to dpo? Bo zaraz serio sama polecę po ten test 🤪
 
reklama

Załączniki

  • 8E547F76-D635-47BC-A6CC-554932FCEACB.jpeg
    8E547F76-D635-47BC-A6CC-554932FCEACB.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 89
reklama
właśnie tez się zastanawiam kiedy powiedzieć 🤔 Jestem już początek 7 tyg i z dnia na dzień rano nie czuje się najlepiej. Póki co daje radę, ale nie chce latać do wc w pracy 😭

Ja przy pierwszej wizycie u ginekologa poproszę o L4, mam na 5 sierpnia wizytę 🙂 nie ma co ryzykować w pracy, ja akurat pracuje z klientem i wszystkie dziewczyny u mnie w pracy tak robią, że odrazu L4 🙂
 
Do góry