reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziwczyny tak sie zastanawiam.. czy to normalne ze moj jedyny objaw ciazy jaki mam... a mianowicie tylko mdlosci... to dobrze?
W mojej pierwszej ciazy ktora poronilam mialam tego mnustwo.. bol piersi, lekkie skurcze brzycha, zmeczenie, siusiu.. i zero mdlosci.
Teraz mam tylko mdlosci.
 
Dziwczyny tak sie zastanawiam.. czy to normalne ze moj jedyny objaw ciazy jaki mam... a mianowicie tylko mdlosci... to dobrze?
W mojej pierwszej ciazy ktora poronilam mialam tego mnustwo.. bol piersi, lekkie skurcze brzycha, zmeczenie, siusiu.. i zero mdlosci.
Teraz mam tylko mdlosci.
Ja praktycznie nie mam żadnych objawów 🤪 co prawda nie mam porównania bo to moja pierwsza ciąża, ale tak serio to przez to praktycznie zapominam że jestem w 🤰🏻🤷🏻‍♀️
Może jestem trochę bardziej senna i piersi są wrażliwe ale poza tym to nic 🤷🏻‍♀️
 
Ja mieszkam w italii i wczoraj kupilam bilety na gardaland... a dzis dowiedzialam sie o ciazy... pewnie nie bede mogla skozystac z wiekszosci atrakcji
 
Ja praktycznie nie mam żadnych objawów [emoji2957] co prawda nie mam porównania bo to moja pierwsza ciąża, ale tak serio to przez to praktycznie zapominam że jestem w [emoji1767][emoji2370]
Może jestem trochę bardziej senna i piersi są wrażliwe ale poza tym to nic [emoji2370]
To tak jak ja[emoji6]
 
Dziewczyny, a jaka macie ogólnie temp ciała?
Ja przestałam mierzyć dwa dni temu, miałam na poziomie 36.6-36.8
Ja praktycznie nie mam żadnych objawów [emoji2957] co prawda nie mam porównania bo to moja pierwsza ciąża, ale tak serio to przez to praktycznie zapominam że jestem w [emoji1767][emoji2370]
Może jestem trochę bardziej senna i piersi są wrażliwe ale poza tym to nic [emoji2370]
U mnie to samo. Czasami zastanawiam się czy rzeczywiście jestem w ciąży. Ale testy ciazowe wychodzą takie, że kreska pojawia się już jak pasek robi się powoli mokry, no i jest ciemniejsza niż testowa.


Ja zmierzam powiedzieć o ciąży, jak wrócę po urlopie czyli juz niedługo.
Dziewczyny co chcą wziąć od razu l4, to juz do końca ciąży będzie zwolnienie?


Co do listy mamusiek, to mogę to zrobić ja, może zrobić to ktoś inny :-) najlepiej myślę żeby założyć osobny watek. Marta, która założyła ten wątek jest nadal z nami?
 
reklama
Dziwczyny tak sie zastanawiam.. czy to normalne ze moj jedyny objaw ciazy jaki mam... a mianowicie tylko mdlosci... to dobrze?
W mojej pierwszej ciazy ktora poronilam mialam tego mnustwo.. bol piersi, lekkie skurcze brzycha, zmeczenie, siusiu.. i zero mdlosci.
Teraz mam tylko mdlosci.
Dobre pytanie. W pierwszej ciąży która również poroniłam strasznie mnie bolały cycki i byłam senna. Powoli zbliżam się do testowania, a objawów brak i zaczynam myśleć, że chyba będzie dupa zbita :/ czy że jednak może ta druga ciaza będzie "bezobjawowa" ;)
 
Do góry