reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

Czyli jakby 16 dni po owu. Widzisz nie każdy ma takie mocne te krechy zależy kiedy tak naprawdę do zaplodnienia doszło. Może i u mnie jest cień nadziei 😁 skoro dziś biel A jest 12 dni po owu
A mi jeszcze dwa dni temu czyli jakby 14 dni po owu nic nie wychodziło! Blade nawet cienia cienia nie było... a Beta z wczoraj 40 takze to mega mikro początek albo już dupa.... No zobaczymy jutro na drugiej becie❌❌
 
reklama
A mi jeszcze dwa dni temu czyli jakby 14 dni po owu nic nie wychodziło! Blade nawet cienia cienia nie było... a Beta z wczoraj 40 takze to mega mikro początek albo już dupa.... No zobaczymy jutro na drugiej becie❌❌
Może się owu przesunelo skąd pewność że była wtedy kiedy myślisz? Jakby była 2 dni później wszytsko się zgadza
 
Czesc dziewczyny. Pozwolcie ze sie przedstawie.. jestem alicja.. mam 24 lata i meszkam w italii.
Mialam zostac styczniowa mamusia.. ale biestety 3 czerwca poronilam.. ;(
4 sierpnia powinnam dostac kolejny okres.. ale cos mnie tknelo zrobic test juz dzisiaj... i otoz druga kreseczka sie pojawila ;)

Gratulacje!!! Piękne kreseczki!!! 🤩 ❤️❤️❤️
 
Może się owu przesunelo skąd pewność że była wtedy kiedy myślisz? Jakby była 2 dni później wszytsko się zgadza
To mnie teoche pocieszyłas :)) bo ta Beta 40 to mi chodiz w głowie tak ze dziś chyba nie zasnę! Ze to za mało w sensie... ale skoro 3 dni temu były testy negatywne to może masz racje❣️
 
Ja to myśle, że może jakoś w połowie września to wtedy już wejdę w 2 trymestr ;) a Ty?
No właśnie tak się zastanawiam, bo mam umowę na czas określony ale kończy mi się już na macierzyńskim. Poza tym mam miesieczny okres wypowiedzenia więc nawet jak bym powiedziała w sierpniu to i tak zwolnić mnie mnie zwolni bo okres wypowiedzenia kończyłby się już po 12y tygodniach... Z jednej strony nie chciałabym czekać do końca pierwszego trymestru, żeby ewentualnie pracodawca znalazł sobie kogoś na zastępstwo, ale z drugiej strony pierwszy trymestr jest najbardziej narażony na poronienie...
 
reklama
No właśnie tak się zastanawiam, bo mam umowę na czas określony ale kończy mi się już na macierzyńskim. Poza tym mam miesieczny okres wypowiedzenia więc nawet jak bym powiedziała w sierpniu to i tak zwolnić mnie mnie zwolni bo okres wypowiedzenia kończyłby się już po 12y tygodniach... Z jednej strony nie chciałabym czekać do końca pierwszego trymestru, żeby ewentualnie pracodawca znalazł sobie kogoś na zastępstwo, ale z drugiej strony pierwszy trymestr jest najbardziej narażony na poronienie...
Ale nie może Ci dać wypowiedzenia jak jesteś w ciąży :)
 
Do góry